Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők valóban kapcsolatfüggők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valóban kapcsolatfüggők?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

A férfiak valóban kapcsolatfüggők?


Értelmetlen mind a kettő!

Nincs jobb dolgod?

2017. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem nemfüggő. Van olyan nő is és férfi is aki kapcsolatfüggő, van olyan aki nem.

Én mondjuk azt vettem észre, hogy a férfiak hajlamosabbak feszültebbek, frusztráltabbak lenni szingliként, míg a nők inkább megpróbálják jól érezni magukat egyedül. Persze ez sem általános, vannak kivételek persze.


Én inkább évekig egyedül vagyok, mint egy olyan emberrel kapcsolatban, aki iránt nem érzek semmit.

21n

2017. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok és nem vagyok kapcsolatfüggő, sőt!

Ahogy a 2-es is írta, inkább egyedül lennék, (voltam is és élveztem) mint egy ócska kapcsolatban.

2017. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Régebben (15-20 évvel ezelőttig) egyértelműen azok voltak, főleg a társadalmi és a családi elvárások miatt. Ma már jóval kevesebb a kapcsolatfüggő a nők között is.
2017. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem minden nő. Én szingli vagyok egy ideje,és jól elvagyok.Több a szabad időm is mint kapcsolatban volt. Sok nő ismerősöm van egyedül.

20/L

2017. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Vannak emberek akik kapcsolatfüggők és vannak akik nem. Férfiak közül is vannak kapcsolatfüggők és nők közül is. Ez nem húzható rá egyetlen nemre.
2017. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem, de sokkal könnyebben ugranak egyik férfiról a másikra, mivel még véget sem ért egy kapcsolatuk, máris ott egy tucat újabb jelentkező, aki közül válogathat, míg a férfiak legtöbb esetben nulláról indulnak és hónapokat/éveket töltenek azzal, hogy új párt találjanak.
2017. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

"Régebben (15-20 évvel ezelőttig) egyértelműen azok voltak"


Ne beszélj hülyeséget. 50 éves leszek, és egyetlen egy barátnőm sem volt kapcsolatfüggő. 15-20 éve semmi ilyesféle társadalmi elvárás nem volt.

2017. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

70-80 év lesz az a 15-20 év :D


Egyébként nem az a kapcsolatfüggő, aki az egyik kapcsolatból ugrál a másikba, hanem az, aki képtelen kilépni egy egyértelműen rossz kapcsolatból, mert a partnerétől vált függővé.

2017. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es: "50 éves leszek, és egyetlen egy barátnőm sem volt kapcsolatfüggő"


Ez mindössze annyit bizonyít, hogy van 2-3 (de nagyvonalú leszek, legyen 10) nő aki nem volt az (az elmondásod szerint). Ha utánaszámolsz, amiről írtam, az a 2000 előtti időszak. Vidéken még a 90-es években is megszólták azt a lányt, aki 25 éves kora körül még nem volt férjnél, vagy minimum nem volt eljegyezve. Tehát igenis meg volt a társadalmi nyomás.


Persze nem kell elhinned ezt, csak gondolj bele, hogy hány házasság végződött akkoriban válással. Jóval kevesebb, mint ma. Nem azért, mert akkoriban sikeresebben találtak párt az emberek, hanem mert inkább maradtak egy rossz kapcsolatban, minthogy egyedül legyenek. Igen, főleg a nőkre gondolok, akiket ugyan megcsalt, esetleg vert a férje, de inkább elviselték ezt, mert az egyedül léttől még jobban tartottak. Tehát kapcsolatfüggők voltak.

2017. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!