Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem a külső számit, de én nem voltam olyan szerencsés, hogy izgató testű nővel szexeljek, akkor honnan tudjam, hogy az milyen?

Figyelt kérdés

Értitek? Ha nem voltam még szép nővel, akkor mégis miért hinném el, hogy az nem is olyna jo?


Egyébként meg a lányok általában kirpóbálják a hozzájuk képest sokkal jobb pasival a szexet...mert megtehetik...silány, semmitmondó életű, átlagos lányok is szexelhetnek jóval átlag feletti pasikkal.


Akkor egy hasonló pasinak miért nem jár a szép nő, legalább egyszer?


2017. ápr. 2. 18:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 Bad G-Sus ***** válasza:
77%
ha vmi nem tetszik a az életeddel kapcsolatban, miért nem változtatsz rajta? ja mert az nem olyan könnyű mint ide kérdést ki írni?:D
2017. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
91%

Az életben nem jár semmi csak úgy, max a levegő.

El vagy kicsit tévedve...

2017. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 A kérdező kommentje:

a lányoknak mit kell tennie a szexért?


oda kell menni több száz fiuhoz, akiből 99% elküldi, kineveti, megalázza, és még sorolhatnám?


nekik csak VÁRNI kell...nem fer

2017. ápr. 2. 18:20
 4/77 A kérdező kommentje:

a legjobb szex és kapcsolat nekem azzal a lánnyal volt, aki a legszebb volt...


szerintem teljesen érthető modon.

2017. ápr. 2. 18:21
 5/77 anonim ***** válasza:
81%

ha nem élvezed a sikerhez vezető utat, akkor bizony a sikert se fogod élvezni.


Ha 100 nőből téged 99 elutasít, akkor bizony a hiba benned van. Nem ártana kideríteni, hogy mi ez a hiba, majd kijavítani. Nem nem a tested, és még csak nem is az, hogy nem vagy milliomos.

2017. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
90%

"a legjobb szex és kapcsolat nekem azzal a lánnyal volt, aki a legszebb volt... "


Akkor most mégis mi a problémád?

2017. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg el vagy tévedve. Amúgy szexelhetsz 10/8-9-10-es csajokkal is. Tegnap néztem meg csak úgy kíváncsiságból a rosszlányok.hu felhozatalát, és teljesen fullos csajokból is van kínálat, csak nyilván sokat kell fizetni.

Igen, az élet ilyen, a csajok azok szexelhetnek szinte bárkivel. Ez igaz. De nem csak erről szól az élet, lehet le tudnak feküdni nagyon jóképű és sikeres pasikkal is, de ha nem értékes nők, akkor csak szexelni fog velük a jó pasi, de nem veszi komolyan csak egy pótlék lesz egy más nők mellett.

2017. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:

pfffff....


a lányoknak NEM KELL FIZETNI a jopasiért, akkor nekem miért kéne szép nőkért fizetni?

2017. ápr. 2. 18:25
 9/77 anonim ***** válasza:
86%

Mert alapesetben nem kellenél nekik.

Most így jobb?

2017. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
akkor a csira nők miért szexelhetnek izmos joképü fiukkal? (ingyen.)
2017. ápr. 2. 18:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!