Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ez a sok" ronda, dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez a sok" ronda, dagadt pasi vagyok, miért nincsen szép barátnőm? " kérdés csak kamu, és nincs ennyi retardált?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazak.
2017. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, kamu. Valamivel el kell ütni az időt.
2017. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak ilyenek, akik nem tudnának nyújtani semmit a másiknak, de elvárnának dolgokat.
2017. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Kikérem magamnak, én tényleg retardált vagyok! Ez nem kamu!!!
2017. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem kamu sajnos, viszont ugyanaz az 5-10 férfi teszi föl ezeket a kérdéseket minden nap.
2017. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
A ronda, dagadt pasikban is ugyanazok az ösztönök dolgoznak, mint a többi férfiban.
2017. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, csajok között nincs ilyen. Pont nemrég futottam társkeresőn egybe bele, a profilképén valami grafika volt, így gyanútlanul rákattintottam a lapjára. A többi képen viszont ott volt, irdatlanul dagadt (súlyát persze üresen hagyta), csúnya, majd a keresett személy leírásában ott a kikötés, hogy "csak jóképű, kisportolt" pasik keressék. Gondolom, azóta is keresik. :D
2017. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal több van ,ez csak egy apró kis szelet.
2017. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Élőben valahogy nem találkozom ilyenekkel. Akikről tudom, hogy 25 felett szüzek, ők sem panaszkodnak sosem, csak pletykák alapján tudom, hogy azok.
2017. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kamu, csak szánalomszexre hajtanak. Főleg akik regényben kifejtik hogy mennyire szerencsétlenek és sajnáltatják magukat.
2017. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!