Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek csak válogatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek csak válogatni kell a sorokban álló férfiakból, akkor miért látom azt, hogy hatalmas verseny van a nők között is? Még is kik miatt pózolnak, kondiznak, ha nem a férfiak kedvéért?

Figyelt kérdés

#nők #férfiakll
2017. ápr. 5. 09:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
35%

A nők maguknak is hazudnak nemhogy másnak.


Szóval a férfiak kedvéért csinálják az egészet,első körben. Vagyis áttételesen a maguk kedvéért, mivel ha sikerül összeszedni valami jól kinéző gazdag palit akik tudvalevően csak a legjobb -legszebb mutogatni való státuszszimbolúm nők közül válogatnak ,akkor egyből jobb lesz az életkörülménye státusza a nőnek is.


Persze itt bejön az is ,hogy élvezik ha pukkadoznak a barátnők ,és ezt magyarázhatjuk félre úgy is: a nőkért csinálják az egészet.Pedig nem, ez csak egy okozat.

2017. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
74%

"ha sikerül összeszedni valami jól kinéző gazdag palit akik tudvalevően csak a legjobb -legszebb mutogatni való státuszszimbolúm nők közül válogatnak ,akkor egyből jobb lesz az életkörülménye státusza a nőnek is" - tessék, egy tipikus megkeseredett gyakoris reakciója, meg, hogy a nők hazudnak.


Nos, csak annyit fűznék hozzá, hogy remek munkám van, imádom és jól keresek. Szeretek bejárni, szeretem a hétfőket, nem adnám fel semmiért. Van párom is régóta, mellette kezdtem el kondozni, nem gazdag, de hasonló színvonalon él, mint én.


Bármennyire is hihetetlen a sekélyes lelkivilágból kiindulva, szeretetből vagyunk együtt és nem kellett kondiznom, hogy rámnézzen.


Persze, megmagyarázhatod, hogy minden nő hazudik, meg mindent a férfiakért csinálunk, de ki kell, hogy ábrándítsalak: Nem minden körülöttetek forog. ;)

2017. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
44%

Biztos a lakatlan szigeten is egész nap kondiznál meg piperéznél. Fenét. A külső közönségnek csinálja minden nő a tuningot, és nem a nőknek, hacsak nem leszbi . Itt a tavasz pontosan látszik ,10 fokban veszik fel a magassarkú- minit ,csecset ki ,és vonulnak ,szemük sarkából lesik kinek csorog a nyála, és annak mennyije van a pénztárcában úgy ránézésre. Az irodában meg nem győznek pucsítani a férfi fejesek felé.

És az is pontosan látszik ,hogy mennyien kieresztenek ahogy megvan a biztos jó 'parti' és besikerült a gyerek is. Tehenészet indul ,akkor már elvész a nagy kamuego.És igen, hasonló szitu előfordul férfiban is kétségtelenül.

2017. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
35%
Gondolatkísérlet: Képzeljünk el rengeteg nőt és tételezzük fel, hogy a férfiak kihaltak. Szerintem jóval kevesebb nő foglalkozna az alakjával ilyen esetben. Lennének persze megszállott sportolók akik egy meteor becsapódása esetén is súlyzóznának tovább, de ha nem lennének férfiak akik miatt érdemes nekik egymással versenyezni vagy akiknek tetszeni kell egy párkapcsolathoz vagy egy farokhoz akkor nem mennének edzeni. Mert az egymás közötti versenyük is a férfiak miatt van mivel azért versenyez az egyik nő a másikkal, hogy ő legyen az aktuális trendnek megfelelően a csinosabb, hogy őt találják meg jobban a férfiak. Ezzel együtt ugye szimplán csak a férfiaknak is tetszeni akar. És van ugye valamilyen elvárása is magával szemben, hogy hogy akar kinézni, de igazából ez a saját elvárás is valami külső forrásból jön.
2017. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%
24-es vagyok. 23 szinte ugyan arra gondoltunk egy időben. Más is stimmelt csak kitöröltem. Biztos jót söröznénk.
2017. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Erről van szó. :)
2017. ápr. 5. 16:21
 27/32 anonim ***** válasza:
94%

Én azért kezdtem el, mert 25 évesen azt mondta az orvosom, ha így folytatom, 10 év múlva meghalok. Elkezdtem fogyni, és jól esett a mozgás. Kb olyan kis izmokban is éreztem az "életet", amiket ezer éve nem mozgattam meg.


Engem nem érdekel a többi nő, de még a pasik sem, szerintem aszex vagyok. Azt nem szeretem, mikor valaki magára érvényes dolgokat másokra kivetít.


Kifejezetten utálom a nyarat, nem szeretem, mikor megnéznek, legszívesebben rájuk üvöltenék.

2017. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Mondjuk saját magukért? :D
2017. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
49%
27-es. Elnézésedet kérem, ha magadra vettél valamit a fentebb írottakból! Ezen az oldalon többnyire általánosságban beszélünk az emberekről, nem tudunk minden emberi eshetőséget leírni. De szerintem azt te is beláthatod, hogy a nők többsége nem olyan mint te. A legtöbben nem érzik magukat aszexuálisnak, nem akarnak rákiabálni senkire, mert megnézte őket és a többi. Szóval attól, hogy van olyan is mint te, mondjuk 1%-nyi attól még szerintem simán van 50%-nyi olyan nő akinek igen nagy szempont az, hogy tetszenek a férfiaknak.
2017. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Egyébként a férfiakkal mi a helyzet? Mert mégiscsak velük van tele minden terem. Ők miért feszítenek folyton és miért edzenek?
2017. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!