Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha már nem érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha már nem érdekelnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Lemondtam róluk,egyik se érdekel,mindegyik csak hülyére veszi az embert és hülyít. Ne írjátok azt ,hogy általánosítok,mert én ezt tapasztaltam ,és kérdést nem provokációnak szánom,mielőtt törlik. Belefáradtam az egészbe.

Szerintetek gáz?


2017. ápr. 6. 17:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nos... a te dolgod. Én a nőkkel kezdek szép lassan így lenni. Érdekelnek, de már egyre kevésbé a bizalmi szintet tekintve.
2017. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Lazy Lover ***** válasza:
37%
nem az! de gondolom te is a menő gyerekre vársz aki szépen lekoptat utána meg itt szidod a pasikat...
2017. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%

nekem nem :D

szarok én a picsogásodra

2017. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Gáz. De legalább nem fogsz továbbszaporodni. :D
2017. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

3 akkor ne picsogj itt te se.

Senki nem kiváncsi rád!!

2017. ápr. 6. 17:08
 6/35 A kérdező kommentje:
4 neked se kéne,ilyen stílussal!
2017. ápr. 6. 17:08
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer úgyis jön majd valaki, aki majd nagyon megfog és akkor sutba dobsz minden fogadalmat meg ellenérzést. Nincs értelme a párkapcsolat lehetőségétől így elzárkózni, ha majd eltalál Ámor nyila, úgysem tudsz majd mit csinálni.


Ha úgy érzed, eleged van, tarts szünetet, foglalkozz az élet egyéb szépségeivel, de ne jelents ki meggondolatlanul ilyesmit.

2017. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
27%

Óh, egyem azt az idegbeteg depressziós lelked xD

Imádom a magadfajták maradék életkedvét is elvenni: szerencsétlen rondaság :D

2017. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

7 én már nem hiszek az ilyen baromságokban,hogy jön majd valaki blabla,meg a sok baromság. Eddig se jött,ezek után se fog...


8 a magad nevében beszélsz? Kiváncsi vagyok te ,hogy nézel ki? Biztos te vagy miss tökéletes.

2017. ápr. 6. 17:11
 10/35 anonim ***** válasza:
4%

Beza :D csak reggel 8 óta szakdogát írok, és jól esik feljönni ide az ilyen nyomorultakon röhögni

de látom megragadtam a bajod igazi lényegi okát :D

2017. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!