Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok olyannal aki elsőre nem szimpatikus?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtem meg egy pasival.

Egy hete beszélgetünk msn.Holnap találkozni szeretne velem.

De sem a hangja, sem az a kép nem szimpatikus ami elsőre így kialakult bennem.

A külseje sem az, ami annyira megfogott volna.

Meg ez az egy hét...nekem kicsit rövid, de ezt sem érti.Vagy nem akarja...

Tudom, egy találkozó még nem a világ.De ha most igent mondok, attól tartok, hogy ezt biztatásnak fogja venni, hiába mondok bármit is....


2011. márc. 26. 18:55
 1/5 anonim válasza:
Szerintem hagyd:)
2011. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább most utasítsd el mint akkor... Mert tényleg félreértelmezi...
2011. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy talán ő ugyanígy van veled, és élőben szeretné megállapítani, hogy végül is mi a helyzet. Eleve nem kellett volna MSN-ezni meg ilyenek, a lehető leghamarabb rá kell térni az élő találkozóra, hogy ha nem működik a dolog, akkor ne húzzátok egymás idejét.


Menj el a találkára, és ha nem jön be az illető, akkor nyugodtan mondd meg neki a végén, szépen udvariasan és őszintén. Ez így működik.

2011. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én mondom neki....

hogy mi nem vagyunk egyformák, stb..

Megbántani persze nem akarom...

2011. márc. 26. 19:28
 5/5 anonim válasza:

szia!

sztem add meg az esélyt a dolognak:)

nekem pont most olyan tapasztalatom volt, h összehaverkodtam egy sráccal egy pub-ban, de akkor se volt túl szimpatikus. helyes volt de nem fogott meg. aztán bejelölt, és elkezdtünk msn-ezni és levett a lábamról....volt egy fajta varázs köztünk.....találkoztunk előben de a varázs elmúlt...

ki tudja lehet téged meg pont előben fog meg:)

2011. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!