Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyannal akibe még nem vagytok szerelmesek, de nagyon szimpatikus nektek?

Figyelt kérdés
kb 2 hónapja beszélgetek egy sráccal, már találkoztunk is, ő nagyon szeretne engem és igazság szerint én is, de nem tudom bele vágjak e ha még nem vagyok szerelmes...

2012. okt. 25. 17:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszer tettem, elég volt.
2012. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Csak olyanokkal járok.. A járás eleje pont erről szól, hogy megismerjük egymást és remélhetőleg szerelem lesz belőle.. nagyon nagyon kevés ember van úgy, hogy már eleve szerelmes valakibe és utána sikerül összejönniük..
2012. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
akkor nem baj ha még nem vagyok szerelmes?? reméljem h az lesz belőle??
2012. okt. 25. 17:08
 4/23 anonim ***** válasza:
Elég volt egyszer. Többször nem esek ebbe a csapdába.
2012. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Figyelj adj magadnak egy hetet ha hiányzik neked akkor szerelmes vagy.
2012. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Előbb a szerelem, aztán a párkapcsolat.
2012. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen, a szerelem menet közben majd kialakul, jobb esetben.
2012. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy én vagyok rohadtul maradi, de nálam a járás alapfeltétele a szerelem. De nyilván én vagyok ódivatú, hogy nálam a kapcsolat feltétele a szerelem, és a szex feltétele a kapcsolat. A mai divat ennek a fordítottja.
2012. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vagyok.. h jobb szerelmesnek lenni és aztán, de ha belegondolok meg szeretném, jó lenne!! az előző barátomba sem voltam szerelmes az elején aztán szörnyen szerelmes lettem!!
2012. okt. 25. 17:13
 10/23 anonim ***** válasza:
Hányszor találkoztatok? Mert a leírásból nekem az jön le, hogy nem sokszor. Így hogy a fenébe lennél szerelmes? Erről szól az egész, megismersz valakit, randizgattok jó sokszor, megismered és beleszeretsz... Amíg nem ismersz valakit, hogy lehetsz belé szerelmes? Ne keveredjen már a vágy vagy ,hogy tetszik valaki, a szerelemmel!
2012. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!