Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyok lennének az elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennének az elvárásaim külső terén, hogy átlagos arcú, picit pocakos 80 kg-os férfiként nem akarok kövér nőt?

Figyelt kérdés
Nem baj ha duci a lány, olyan max 75-80 kg még elmegy, csak az efeletti kövér nők nem jönnek be.
2017. ápr. 7. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

A magasságodat is írd le, anélkül semmit nem mond a súlyod.


De azt nem tudom elképzelni, hogy ne találj magadhoz hasonló súlyú nőt.

2017. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Nos, mivel a kereslet/kínálat függvény nem a te számodra kedvez, rengeteg a szingli fiatal pasi, a szingli fiatal nőből meg alig van már, ezért már az is önmagában nem túl jó adat, hogy "átlagos arcú" vagy. Az meg, hogy kicsit pocakos is, ráadásul 80 kiló ami pocakosan elég alacsony növésre utal... hát én azt mondom, érd be egy kövér nővel, különben évekig nem lesz barátnőd. Vagy rosszabb esetben soha.
2017. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha találsz így barátnőt, akkor nem, ha nem találsz, akkor igen.

Egy elvárás akkor túlzott, ha nem találsz olyan partnert, aki ennek megfelel.

2017. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. Környezetembe több a szingli nő, mint pasi, legtöbb férfi ismerősöm hosszú kapcsolatban van vagy házas.

Különben is férfi női arány egyforma

2017. ápr. 7. 16:19
 5/7 A kérdező kommentje:
176 vagyok
2017. ápr. 7. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:

De... miért nem változtatsz? Én már túlsúlyos lennék neked, nekem is a szép izmos test tetszik, de amíg disznó vagyok, nem "jár".


Tudom, neked a duci is jó, de lehetne jobb is, ha nekiesnél a fogyásnak.

Az ilyet sosem értem, senki előtt nem mernék levetkőzni, nem fröcsögnék, hogy fogadjanak el.

2017. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld ahogy jónak látod, de ha érdekel amit gondolok, nem vagy következetes :P. Ha kigyúrt macát akarsz, fogyjál le te is, ha meg úgy gondolod hogy így is kaphatsz, akkor hajrá, de az esélyeid nem 100asak.. Szerintem jobban tennéd ha beérnéd kövérebb nőkkel, tapasztalatom szerint úgyis jobb velük a szex :D.
2017. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!