Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem akarok gyereket nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok gyereket nagyon lecsökkennek az esélyeim a pár találásban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a nők körében is vannak akik nem szeretnének, de gondolom nem túl gyakori. Én soha nem tudtam elképelni, hogy valaha is gyerekem legyen. Mennyire okozhat ez problémát ilyen téren? Mert ha gyereket nem is, egy komolyabb kapcsolatot azért majd szeretnék.

2017. ápr. 7. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Annyira nem, hogy ne találj magadnak párt. Szerintem elég sok fiatal nő nem akar gyereket.

Akkor könnyebb a dolgod, ha nyílt lapokkal játszol, és nem pazaroljátok egymás idejét olyan nőkkel aki viszont szeretne.

2017. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem több olyan nő van, aki akar, mint aki nem. Ennél fogva valószínűleg nehezebb lesz párt találnunk. (Én sem akarok. F)
2017. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

En se akarok

Idegesitenek.


Parom se szeretne soha. Inkabb kutyat tartunk :D

2017. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

igen, sajnos szerintem is többen vannak akik szeretnének... azért még reménykedem, de kicsit lehangoló


utolsó, ti szerencsések vagytok, hogy egymásra találtatok :D

2017. ápr. 7. 14:56
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

Koszi :)

Sok not megbotrankoztat h nokent nem akarok gyereket...de egyszeruen utalom oket. Nem tehetek rola

2017. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha a számszerű tényeket nézzük, mindenképp nehezebb dolgod van, ez a kritérium szűkíti a kört rendesen. Ráadásul nem tudom, melyik korcsoport tartozik az érdeklődési körödbe. Csak mert huszonévesen sokan mondják, hogy nem szeretnének gyereket, majd később mégis meggondolják magukat. Harminctól felfelé már véglegesebb ez az elhatározás, de a legtöbb embernek ekkorra már van párja.
2017. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen, nálam is hasonló a helyzet. Engem valahogy kikészítenek, szomorú, de ez van. Nem nekem való. Teljesen meg tudom érteni ha valaki inkább magára szánja az időt.
2017. ápr. 7. 15:02
 8/25 A kérdező kommentje:
Én is huszonéves vagyok, de kizártnak tartom, hogy változna a dolog nálam. :)
2017. ápr. 7. 15:07
 9/25 anonim ***** válasza:
32%
Vigasztaljon a tudat Kérdező, hogy a "nem akarok gyereket" nők között sokkal több a jó nő! :) ... és az mind rád vár!
2017. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
remélem igazad van :) biztos nehezebb is őket becserkészni, de szeretni szoktam az ilyen kihívásokat :))
2017. ápr. 7. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!