Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik azok a mondatok, amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a mondatok, amivel egyértelműen a barátzónába száműz egy férfit a nő?

Figyelt kérdés

Azt mondják, az "aranyos vagy" pl. egy ilyen mondat. A férfiaknak nem esik jól ezt hallani egy nőtől, főleg, ha már érzelmeket is táplálnak iránta.


Mik tehát azok a mondatok, ami után a férfi gyakorlatilag elkönyvelheti a kudarcát az illető nőnél és nézhet egy másik után? Tudnátok ilyenek "friendzone-kompatibilis" mondatokat írni?



2017. ápr. 9. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
EMBERILEG megszerettelek
2017. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Nincs veled semmi gond".
2017. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
"...egyébként meg szeretek animét nézni."
2017. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden olyan szókapcsolat mondat vagy szófordulat amiben szerepel a "barát" szó.

30/f

2017. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az "aranyos vagy" nem feltétlenül, mondtam olyan pasinak is aki tetszett. De valóban a "nincs veled semmi gond, de..." tipikusan ilyen. Illetve a "nem vagyok még túl az exemen" (ez adott esetben lehet igaz is, csak te épp nem mozgattad meg a fantáziáját, ezért nincs túl rajta).

"Nem vagyok kész komoly kapcsolatra"

"Most magammal szeretnék foglalkozni"

Nem tipikus mondatok, de friendzone-ra utal, ha túl sokáig húz egy találkozót és nem ígér semmit.

2017. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
"Aranyos vagy", "cuki vagy", "okos vagy", "kedves vagy", "nincs veled semmi baj", "nem értem, miért nem találsz senkit", "nem akarok kapcsolatot", "nincs meg a kémia", stb.
2017. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, mindenki máshogy fejezi ki magát, nálam például az, hogy valakire azt mondom hogy aranyos, vagy ezt gondolom róla, nem jelenti azt, hogy friendzone. Sőt, akiről magamban úgy gondolkodok, hogy de cuki, ott már érzek valamit:D
2017. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

"Nem szeretnék most kapcsolatot"

"Most egyedül szeretnék lenni"

"Most nem jó a találkozás" (ez sokszor egymás után)

Közben néhány olyan szöveg bedobása, ami érzelmekre/vonzalomra utal, hogy a balek le ne kopjon.

2017. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Elkezdi mesélni a pasiügyeit..panaszáradatot zúdít rád mert elhagyta az ügyeletes kanja, tanácsot kér milyen ruha áll jól neki,nem ér rá soha,de nem is mondja hogy ne találkozzatok (azért meg legyen a csicskása reménye,amivel előnyöket lehet kicsikarni) Szíveségeket kér tőled,de ő soha nem tesz semmit meg ,mert annyi dolga van.

Aranyos vagy ,kedves vagy ,megértő vagy.lefordítva : csicska vagy.

2017. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"legyünk csak barátok"
2017. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!