Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul teszem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul teszem azt, hogy nem randizgatok és nem szexelek összevissza, hanem keresem azt a lányt, akivel szeretek beszélgetni és nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm, de nem szeretek minden jött menttel randizni, hanem olyan lánnyal tudnék összejönni aki nagyon tetszik külsőre és belsőre. Nem érzem azt a késztetést, hogy kiéljem magam. Csak sajnos nem találok olyan lányt akivel kölcsönös lenne, mert akik megtetszenek vagy foglaltak vagy nem vagyok az esetük. Próbáltam olyan lánnyal ismerkedni, aki nem tetszik annyira, hogy hátha jobban megtetszik, de nem ment.
2017. márc. 29. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed. Nem egyszerű, de előbb-utóbb megtalálod akit keresel. :)
2017. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Most tapsoljunk meg? Kit erdekel? Mindenki eldonti milyen eletet el es h.
2017. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem csak egy jól hangzó kifogás és valójában ezzel leplezed, hogy félsz a puncitól, akkor tégy belátásod szerint.
2017. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Én is így teszek csak én lány vagyok.

Szerintem ez lenne a helyes út. Bár nekem már volt egyszer kapcsolatom de vége lett, s azóta sem keresek görcsösen. Majd ha találok rá embert akkor lesz kapcsolatom ha nem akkor meg élek tovább az álmaimnak és kész.

2017. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2017. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Ezt úgy hívják szaknyelven hogy a szükségből kovácsolsz erényt.

Fingod nincs róla miről mondasz le ezzel végleg, bár a te esetedben tök mindegy.

2017. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szarul teszed. Ha belemennél azokba amiket elakarsz kerulni, es kiallnad a probakat, akkor ferfi valhatna beloled. A noknek ferfi kell.
2017. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Probáltam bele menni, egy kis ideig vonzott a tudat, hogy nem túl szép, de azért lefekszem vele és később inkább az undor fogott el. Pedig nem vagyok meleg és aszex, mert több lány bejönne csak eddig még nem volt szerencsém. De ettől még nem érzem férfiatlanak magam. Tudod nem ilyen egyszerű a világ, hogy aki sokat dug az férfi aki keveset kevésbé az.
2017. márc. 29. 15:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki randizgat-szexelget össze-vissza, az ugyanúgy az olyan lányokat keresi, mint te, azaz akivel szeret beszélgetni és tetszik neki.

Nincs különbség

2017. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Másoknak ilyen széles a tetszési rátájuk? Mert igazság szerint kevés lányra tudnám azt mondani, hogy tetszik, kéne és szívesen vele lennék. Én úgy látom, hogy sokan elég sok lánnyal lefeküdnének, de én valahogy kevés lányokra tudok igazán felizgulni. Persze komoly kapcsolatot is csak olyannal tudnék tervezni, aki tetszik rendesen.
2017. márc. 29. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!