Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok, akik a magassar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik a magassarkúra hivatkozva nem jönnek össze akármilyen jóképű alacsony pasival, mit gondolnak arról, hogy ez még sokszor a hírességeket sem zavarja?

Figyelt kérdés

Pedig annál a közegnél felszínesebbet nem nagyon lehet találni és mégis elég jellemző az alacsony színész-gazellatestű színésznő párosítás. Elég csak Mark Wahlberg-re, Tom Cruise-ra vagy mondjuk a zenei világból "The Weeknd"-re gondolni.

[link]

[link]

De Jason Statham-et sem zavarja, hogy fel kell néznie a barátnőjére.

Most nem akarok senkinek az ízlésébe beleszólni, de ez a fajta felállás a férfi személyiségétől függetlenül tényleg elképzelhetetlen számotokra? Még akkor is, ha a pasi nagyon magabiztos, büszkén feszít mellettetek és tele van pénzzel, mint Jason Statham? Pedig azért Rosie Huntington is simán választhatott volna egy Hugh Jackman kaliberű ugyanolyan híres/gazdag ugyanakkor kétajtós alfahímet, de mégsem tette. A fenti férfiak barátnői sem feszengenek és görnyednek a kamerák előtt amiatt a pár centi különbség miatt. Vagy ez csak a celeb privilégium és az átlag pasi esetében ez teljesen máshogy adja ki magát? Természetesen ezt nem a magas lányok szemére vetem (őket teljesen megértem), hanem arra az esetre értem, amikor a csaj csak 1-2 centivel kisebb (magassarkú nélkül), mint a 170 körüli pasi, de esélyt sem ad neki, mert mi az már, hogy nem tud pipiskedni és egy elegáns helyen főlé fog magasodik a magassarkúban. Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de sztem ezt a jelenséget egy lány simán tudná elegánsan is kezelni, ahogy a Hollywood-i színésznők is teszik. Persze, biztos mindjárt megkapom, hogy mit akarok én kis "s*ggdugasz", nekem kellene inkább a nők 5%-t kitevő 160-nál alacsonyabb csajoknál keresgélni, akiknek 80%-a már tartós kapcsolatban van, 20%-a meg ugyanúgy +175/180-nál húzza meg az alsó határt.



2017. ápr. 10. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek meg vannak a preferanciái. Neked is jogod van hozzá, másoktól se akard elvenni :)
2017. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
legyél te is multimilliomos Hoolywoodi híresség ,egy lányt nem fog zavarni a magasságod.
2017. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lazy Lover ***** válasza:
10%
az 1 nagy kamu nem is divat már a magassarkú csak hazudnak ilyen ócska kifogásokat hogy nem tudsz megvédeni egyszerűen a "nők" undorodnak az alacsony pasiktól
2017. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Oszinten szolva marhara nem erdekel, hogy Rosie Huntington-Whiteleyt mi zavarja es mi nem. Engem az erdekel, hogy engem mi zavar, es mi nem, es aszerint valasztok. Mondom ezt ugy, hogy volt alacsonyabb baratom. Pontosan ezert huztam meg 180 centinel a minimumot.
2017. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Elég szánalmas, ha valaki a sztárokhoz, vagy egyáltalán magán kívül bárki máshoz igazítja az életét.

Egyébként meg ezt a magasság rinyát se értem. Ha nem kellesz neki nem kellesz. Innentől kezdve nem k_urvára mindegy, hogy miért? Mit kell ezen ennyit rugózni? Szerinted attól vonzóbb leszel, hogy ovis módjára vered a popsid a földhöz, követelőzöl és nyivákolsz?

2017. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Elég szánalmas, ha valaki külsőségekhez igazítja az életét :D
2017. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Semmit, mert marhára nem érdekel, hogy ándzselíná vagy akárki hogy éli az életét. A sztárok addig a pontig érdekelnek, hogy kellemes kikapcsolódást nyújtó filmeket, sorozatokat készítsenek és pont.
2017. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Egyébként meg ezt a magasság rinyát se értem. Ha nem kellesz neki nem kellesz. Innentől kezdve nem k_urvára mindegy, hogy miért? Mit kell ezen ennyit rugózni?"


Pfff -_- Hogy mit kell ezen annyit rugózni...? Azt, hogy így nem kellek a kutyának se amiért 170-re nőttem. Amúgy látszik, hogy gőzötök sincs, de az igazság az, hogy inkább nem is érdekel benneteket (bár én vagyok a hülye, hogy empátiát várok bárkitől is), mekkora hátránnyal jár ez egy pasinak. Máskülönben nem is írtál volna ilyet.

2017. ápr. 10. 15:11
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

"bár én vagyok a hülye, hogy empátiát várok bárkitől is"

Empátiából senki nem fog lefeküdni veled. A 170cm meg nem alacsony, átlagos. Szedd össze magad, sportolj, öltözködj előnyösen, fejezd be a rinyálást meg az önsajnálatot és már nem is lesz semmi gondod.

2017. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Lazy Lover ***** válasza:
9%
ezek soha nem fogják bevallani amit írtam ez mint porhintés de én se értem miért nem lehet azt mondani nem jönnek be az alacsony pasik ennyi.
2017. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!