Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok, akik a magassar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik a magassarkúra hivatkozva nem jönnek össze akármilyen jóképű alacsony pasival, mit gondolnak arról, hogy ez még sokszor a hírességeket sem zavarja?

Figyelt kérdés

Pedig annál a közegnél felszínesebbet nem nagyon lehet találni és mégis elég jellemző az alacsony színész-gazellatestű színésznő párosítás. Elég csak Mark Wahlberg-re, Tom Cruise-ra vagy mondjuk a zenei világból "The Weeknd"-re gondolni.

[link]

[link]

De Jason Statham-et sem zavarja, hogy fel kell néznie a barátnőjére.

Most nem akarok senkinek az ízlésébe beleszólni, de ez a fajta felállás a férfi személyiségétől függetlenül tényleg elképzelhetetlen számotokra? Még akkor is, ha a pasi nagyon magabiztos, büszkén feszít mellettetek és tele van pénzzel, mint Jason Statham? Pedig azért Rosie Huntington is simán választhatott volna egy Hugh Jackman kaliberű ugyanolyan híres/gazdag ugyanakkor kétajtós alfahímet, de mégsem tette. A fenti férfiak barátnői sem feszengenek és görnyednek a kamerák előtt amiatt a pár centi különbség miatt. Vagy ez csak a celeb privilégium és az átlag pasi esetében ez teljesen máshogy adja ki magát? Természetesen ezt nem a magas lányok szemére vetem (őket teljesen megértem), hanem arra az esetre értem, amikor a csaj csak 1-2 centivel kisebb (magassarkú nélkül), mint a 170 körüli pasi, de esélyt sem ad neki, mert mi az már, hogy nem tud pipiskedni és egy elegáns helyen főlé fog magasodik a magassarkúban. Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de sztem ezt a jelenséget egy lány simán tudná elegánsan is kezelni, ahogy a Hollywood-i színésznők is teszik. Persze, biztos mindjárt megkapom, hogy mit akarok én kis "s*ggdugasz", nekem kellene inkább a nők 5%-t kitevő 160-nál alacsonyabb csajoknál keresgélni, akiknek 80%-a már tartós kapcsolatban van, 20%-a meg ugyanúgy +175/180-nál húzza meg az alsó határt.



2017. ápr. 10. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

nekem mindegy, hogy a hírességek mi alapján válogatnak

nekem derogálna egy 150 centis pasival együtt lenni, ennyi

2017. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem a 170 cm-ed a baja a csajoknak.

Van pár kb ilyen magasságú fiú ismerősöm, mindegyiknek van barátnője!

2017. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%
Pajti, a nők azért hivatkoznak a magassarkú cipőre, mert nem akarnak annyira felszínesnek tűnni, mint amilyenek valójában. Persze az is egy más kérdés, hogy normális-e, ha valaki egy ruhadarabhoz illő párt keres magának, de hát mint tudjuk, a nőknél a dolgok egy kicsit másképp működnek, nem igaz?
2017. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Olyan aranyos, mikor itt szidják a nőket, hogy felszínesek, k_urvák, pénzéhesek, de majd beledöglenek, hogy nekik nem jut. =D
2017. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha (számomra) jóképű a pasi,és kedvelem is,akkor simán összejövök vele,nem érdekel ha alacsonyabb.Én 174 cm vagyok.
2017. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Kedves privát író "vasútrajongó"!Mi az hogy mekkora kamu vagyok?Hadd tudjam már én jobban hogy kivel jövök össze.Ha te ezt nem hiszed el vagy nem fogadod el az a te bajod de nekem ne írogass.Köszi: a 15-ös válaszoló.
2017. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
32%
Én 174 cm vagyok. Tényleg nem feltétlen normális a magassarkúra hivatkozni, egy kapcsolatban nem ez a lényeg. Viszont nálam is 175 cm-nél kezdődik a dolog, mert ha a pasi alacsonyabb nálam, akkor valahogy nem érzem hogy itt én vagyok a nő, pedig 174 cm nem vészes. Viszont ezeket a különbségeket szerintem lehet eddzéssel korrigálni. Jó, 10 cm-t nem, de 3-4-et simán. Igenis kell az hogy a férfinak legyen szélesebb a válla, izmosabb a karja, és ne legyen a combja fele az enyémnek.
2017. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

[link]



Jó, de van aki a vissza a jövőbe főszereplője, van, aki meg nem.

2017. ápr. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én fordítva vettem észre: a pasi szól rá a nőre, hogy mellette ne hordjon magassarkút. Azzal én is szakítanék, aki ebbe beleszólna, hogy hogy öltözzek. A felsorolt sztárok nagy részét meg nem ismerem.
2017. ápr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!