Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érdekes, hogy azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdekes, hogy azóta elkezdtem érdekelni a csajt amióta meglátott apám új X6-osába? 21/f

Figyelt kérdés

Hetekig hiába próbáltam szemezni vele le se sz*rta csak vágta flegma fejeket, aztán hétvégén összenéztünk mikor ment át a zebrán és én éppen apám új BMW X6-osába ültem. Azóta ha meglát bámul és mosolyog és a barátnői is néznek. Ennek örülnöm kéne de inkább rossz véleményem lett a lányról mert tök érdekes, hogy eddig le se sz*rt és miután látott egy viszonylag drága autóba azóta ezt csinálja. Mit hisz amúgy, hogy majd nekiadom vagy mi? Így is úgyis ha randiztunk volna ugyan oda vinném és kábé ugyanannyit is költenék rá szóval ez neki nem lett volna mindegy? Mondjátok már el mit éreznek ilyenkor a nők mert már olyan sok helyen olvastam, hogy csak a pénzre mennek de mégis miért jó ez nekik hiszen hacsak nem valami ultra gazdag csávóhoz csapódnak akkor nem fognak a két szép szemükért 1 hónap után kapni házat kocsit meg miegymást. Azért hogy néha fizessék az ebédjüket amit aztán kirakhatnak facebookra azért megéri nekik olyannal lenni akit amúgy nem szeretnek? Az ilyenek nem vágynak normális érzelmekre?

Vagy van olyan hülye aki -költői kérdés- mindent megvesz csak hogy vele maradjon a csaj? Egyik oldalt sem értem vagypedig mindkét fél szociopata.


2017. ápr. 10. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Uhh te dramaqueen :D Túl sokat képzelsz bele. Senki nem fog veled összejönni apád bmw-je miatt.
2017. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezen a meglepő? Vannak pénzéhes nők, ennyi. Mivel látta, hogy milyen jó autód van, ezért úgy gondolta, hogy pénzes vagy, ergo biztos többet költenél rá, stb. Mit nem lehet ezen érteni?


Vannak pénzéhes nők, mint ahogy vannak pénzéhes férfiak is.

2017. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen,sok olyan pasi aki mindent megvesz a nőnek,mert csinos,lehet mutogatni.

Sok pasinak meg csak szex kell,sok csaj a pénzre bukik a "szerelem elmullik,pénz megmarad alagon.

N25

2017. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
És apád új X6-osa előtt mit vezettél? Ha ilyen gazdagok lennétek, akkor már előtte is lett volna egy p**cimágnes kocsid és fel sem tetted volna ezt a kérdést. Konklúzió: A kérdésed egy qrva nagy... [link]
2017. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

X6 wow!


lenne kedved ismerkedni?


Nagyon szimpikének tűnsz.

2017. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

És apád együtt van még anyáddal??? Engem inkább ő érdekelne...:-D

Na,csak vicceltem! :-)

Neked még kocsid sincs,hogy apád autójával jársz?

2017. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nincs kocsim mivel még egyetemre járok és nem dolgozok. És nem olyan vagyok aki "vetetne" egyet magának csak úgy sőt ha akarnék se vennének, de ismerek olyan korombelit aki kisírt magának egy mercit és azóta egész nap azzal köröz a városba :D És ezért járok a családi kocsikkal ha kell, mert engem ez a kocsi téma nem érdekel igazából nekem mind1 mit vezetek. És eddig is ezeket vezettem csak a csaj nem látott benne ennyi :D

Sőt még apámék is együtt vannak szóval biztos ezért lettem ilyen elfuserált

2017. ápr. 10. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi. TE - az ember, a férfi - azóta sem érdekled.


Az X6-os (illetve hát a mögé képzelt egzisztencia) az, ami érdekli.

2017. ápr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert megszépít, ahogy vannak pasik, akik akkor figyelnek fel egy nőre, ha vesz 2 gumilabdát a mellébe és mókusszőrt ragaszt a szempillájára.
2017. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen leányok.

Pl egy ismerősöm bátyjának a volt barátnőjét az anyja otthon arra trwnírozta kiskorától, hogy csak jobb egzisztenciájú férfiakkal ismerkedjen. Ez komoly, megtörtént eset.

Másik, ami megtörtént: munkahelyem egy irodaház, ahol sok kisebb cég bérel irodákat, ki mennyit. Ebédidőben ugye mennek ki a közös teakonyhába sokan kaját melegíteni. Rendszeresen láttam egy srácot. Átlagos volt, semmi gond nem volt vele. Látszódott, hogy próbálna kacsintgatni két, szintén ebédidőben megjelenő két fiatal csajszi közül az egyikkel. Nem nagyon jött össze neki, a lányok közömbösen viselkedtek vele.

Aztán egyszer a srác mögött jöttem ki a parkolóból. Ő egy full extrás A6-tal (megdicsértem, mondta, hogy köszi, igazából régóta gyűjt rá, nagy álma volt egy olyan autó). Az említett két lány a bejáratnál állt és beszélgettek. Láttam, hogy észrevették, a srác ül a kocsiban.

Másnap hallod, ha nem a saját szememmel látom nem hiszem el. Két csaj maguktól ülnek oda a srác mellé (bocsi, szabad itt két hely? hihihi), majd beszélgetést kezdeményeznek vele: Sokszor láttalak már itt, te melyik irodában dolgozol? Srác: köszönöm az érdeklődést, de sokkal jobban örültem volna, hanem csak azután viszonzod ezt, hogy láttad, milyen autóval hajtok ki tegnap a parkolóból. Ezek fényében pedig bocsássatok meg, de inkább csak elfogyasztanám az ebédemet, nem szeretnék beszélgetni. Remélem megértitek.


Csajok köpni-nyelni nem tudtak, én beleprüszköltem a kajába a röhögés miatt. Többet nem jöttek kajálni oda, a srácnak (azóta nagyjából összehaverkodtunk) később lett egy nagyon kedves barátnője.


Szóval kgen, van egy réteg, akinek ez számít, és van egyférfiréteg, akinek ez így megfelel.

2017. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!