Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai 23-28 éves korosztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 23-28 éves korosztályban is vannak olyanok, akik tényleg komoly kapcsolatot szeretnének és érzelmeket? Mert sajnos egyre kevesebb ilyet látni, hogy ennyire nem fontosak már manapság senkinek az értékek.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 12:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10.

Válás bármikor előfordulhat, akár 30 év után is. A kérdés arra irányult, hogy nincs komoly kapcsolat. Nálam egy 5-6-7 éves kapcsolat komolynak számít, ha elválnak 30 év múlva, ha nem.

2017. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én igaz, csak holnap töltöm be a 23-at, de kizárólag komoly, érzelmi alapokon működő kapcsolatot szeretnék. Számomra fontos a bizalom, az összhang, egymás megértése, elviselése. Eddig is erre vágytam, 7 év után vége lett sajnos, de ettől még nem adom fel az elveim.
2017. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Gyerekekről amúgy miért nem beszéltek?


Hány olyan, legalább 10 éve tartó kapcsolatot ismertek ahol nincs gyerek? És hány olyat, ahol van? (Mondjuk úgy 10-ből 1-9 vagy 2-8 az arány?)

Az őrült, bugyiolvasztó, rózsaszín ködös, észvesztő szerelem normális esetben átalakul családi, közösségi szeretetté nagyrészt, néhány év alatt. A párkapcsolatok hatalmas konzerváló ereje annak a mentalitásnak és érzésnek a felvétele, hogy mi most közösen nem csak megcsináltuk a gyerekeket, hanem normális, mentálisan egészséges felnőtt emberré akarjuk nevelni.

2017. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én kb. 15 és 30 éves korom között mindig komoly kapcsolatot kerestem, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Mostanra kb. feladtam, mert ha vannak is olyanok, akiknek hasonlóak az ambíciói, egyszerűen nem találkozunk. Ez van.
2017. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

En nagyon is komoly lany vagyok szeretném a mindent elsöprő szerelmet érezni csak egyre kevésbé kompatibilisebbek a férfiak és a kötődés manapság nem az erősségük.

Vonzó szépnek mondott lány vagyok aki bölcsebb a koránál barátaim mondták. Mégsem hozz össze a sors a megfelelő emberrel sokan csak ki akarnak használni. Körülöttem mindnek gyerek házasság én meg csak bolyongok magányosan. A megoldást abban találom hogy a fiùk vágynak barátnőre hogy érezzék a törődést hogy előjöjjön belőlük a védelmező ösztön de ott van az közben hogy elveszti a szabadságát a mostani divatos laza életét és ezért inkább jobb függetlennek lenni és a nőknek sem hiszik el hogy van aki normális mert mindenki kapható egy numerára. A távkapcsolatról meg ne is beszéljünk. Ha valaki nem a sarkon lakik össze se jön vele mert nem éri meg.


Egy lány.

2017. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vannak, de aki tényleg olyan, az már nagyrészt régóta komoly kapcsolatban van, vagy éppen "kalandozós szünetet" tart és felmossa valakivel a padlót, amire az előző kapcsolata sérelmei ömlöttek ki.


Nem is értem hogy eshet jól valakinek a szex érzelmek nélkül, de hát biztos bennem van a hiba.


23/f

2017. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nehéz ebben megtalálni a megfelelő partnert. Én is megállapodnék, de sok fiúval nem egyeznek a jövőbeli elképzeléseink.

L

2017. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!