Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már hogy odament hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy odament hozzátok egy nektek tetsző ismeretlen férfi, de valahogy megijedtél, elhajtottad és később megbántad?

Figyelt kérdés

Akár az utcán, buszon, boltban, munkahelyen/suliban, akár éjjel buliban, szóval bárhol.


Tetszett neked kívül és belül is az alapján amit láttál, de megijedtél, nem voltál felkészülve hogy bárki odajöjjön hozzád, nem volt épp önbizalmad, stb. Ezért nem adtál jeleket, elhajtottad, leráztad. Aztán később megbántad.


2016. nov. 15. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja volt ilyen csak fordítva. Én voltam a férfi.
2016. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen velem is történt már ilyen, többször is...egyszerűen valahogy fura..megijedek a helyzettől...zavarba jövök...pedig szimpatikusan, kedvesen közeledtek...
2016. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A zuccán nem lehet..."


Utcán se, neten se... Akkor mègis hol?

2016. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3:

Lehet. Én is mentem már oda lányhoz az utcán, amikor valamilyen belvárosi "standos-zenélős" fesztivál volt.


Ne azt nézd hogy a nők mit mondanak, hanem hogy mit csinálnak. Te döntsd el mikor és hol mész oda hozzájuk.

2016. nov. 15. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Többször előfordult, utcán képtelen vagyok ismerkedni. Ilyenkor egyszerűen lefagyok, nem is nagyon nézem, hogy milyen az illető.

Utólag elgondolkodom, hogy azért adhattam volna egy esélyt arra, hogy kiderüljön, mire megyünk egymással.

Azóta tudom csak kezelni az utcai leszólításokat, amióta van párom. :) Most már nem görcsölök, nem fagyok le, mosolyogva tudom elutasítani a közeledőket.

2016. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindig megpróbáltam valahogy szexisen reagálni, de ha nekem tetsző férfi érdeklődik irántam, annyira idétlen leszek, mint egy kamaszlány. Még a nevemet is csak súlyos vigyorgás közepette tudnám elmondani.


Így aztán igazából nem vesznek komolyan. :D pedig csak bénán flörtölök.

2016. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mostani pasim buliban jott oda,nem tetszett ,de tancoltam vele,ha mar olyan meno volt,h minden elozetes szemezes meg benazas nelkul odajott. Elegem volt mar,h nekem kell pasikra tapadi vagy szemezgetni meg hasonlok. Nem szemezek meg hajat csavargatok. Akkor mar inkabb odamegyek es megszolitom. De az meg nem tetszik nekik. :/


Menj oda minel tobb nohoz. Elvegre a parkereses normalis dolog. :) Hogy lehet elhajtani valakit,akivel nem is beszelgettunk?? A csunya ruhajat meg barmikor ki lehet dobni vagy a hajst lenyirni meg beallitani. Ezek kis aprosagok! A szemelyiseg a fontos.

Nyugis beszedtrmpoval beszelj hozza. Kerdezd meg merre megy. Menj vele egy szakaszon,igy nem tartod fel idoben.


N

2016. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!