Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25+ éves szingli férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ éves szingli férfiak! Akik unalmasok a nők számára, ti hogyan, , turbózzátok" fel magatokat, hogy felfigyeljenek rátok? Milyen hobbit, stb csináltok, hogy több sikeretek legyen a nőknél? Vagy beletörődtetek, hogy nem vagytok érdekesek?

Figyelt kérdés
Sajnos én sem, átlagbér, hiába vagyok tanult, csak 1-2 magamnak való hobbim van , pl horgászat, 1 barátom van csak. Egyedül nem szívesen mozdulok ki sem. 31 F.
2017. ápr. 16. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Semmit, mert nem akarok barátnőt.. 29/F.

Belefáradtam már, minek keresni, mint ha valami hülye verseny lenne. Eddig se kellettem, mert hülye vagyok ehhez. Akkor ezután meg pláne minek.

Legalább megúsznak a nők egy hülyét.

2017. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem igen érdekel, hogy mi jön be a csajoknak. Nem azért fogok elkezdeni egy hobbit, mert a nők vonzónak tartják. Tipikus lúzer duma...
2017. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
34f vagyok..nagy db 125kg mondjuk nem az a szetfolyo.bizt őr...deee..a hobbim nem atlagos..illegalis..pit bullok..melette bizniszelgetek mindennel..nő problemam sosem volt.
2017. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem a hobbidon múlik, hogy kellesz-e a nőknek, hanem a külsődön és az anyagi helyzeteden.
2017. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Beletörődtem, én már csak várom a halált...

27F

2017. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem törődtem még bele,majd ha közelítek az 50 hez akkor talán azt mondom.

Még reménykedem.

Hobbim meg azért van mert érdekel, nem azért hogy felvágjak a nők előtt :)

2017. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb mint az 1-es és a 3-as esetén.


Én se akarok, mer jobb dolgom is van ennél.

Bár egyáltalán nem tartom magam hülyének. Mégis csak elvégeztem egy főiskolát.


És a 3-ashoz hasonlóan az én életemnek is van olyan szeglete ami egyáltalán nem legális. Mondjuk nekem is van Pitbullom de viadal meg ilyenek nálam nem játszik én nem ebben utazom.


Viszont arról a bizonyos dologról tekintve h magányügy és illegális. Nem kívánom h egy nő v bárki tudomást szerezzen.


Ami meg magát a kapcsolatot illeti nekem lett volna több "lehetőségem" is rá. De az időt is sajnálatán erre pazarolni. Ettől függetlenül semmi bajom a nőkkel, de a nyugalom érdekében inkább hagyjuk békén egymást és mindenki élje az életét úgy ahogy neki tetszik.


Privátokkal meg ne bombázzon senki h mi az a dolog ?

Ismeret szinten erről az emberek 95%-a világon nem is tudja h létezik és nem én leszek az aki elkezdni kiüvöltözni a világnak h van ilyen is.


A tudatlanság áldásos, nem kell mindenikek mindenről tudni.

2017. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!