Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek, ahol normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ahol normális, értelmes lányokat találni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kezdek kinőni ebből a lázongó, bulizós korszakomból. Szívesebben mennék el kirándulgatni, városlátogatásokra, de sajnos nincs kivel. Szerintem hol ismerkedhetnék ilyen beállítottságú lányokkal?
2017. ápr. 16. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
van egy csomó ingyenes túraszervező oldal, van egy csomó utazási iroda, ami aktív utakat szervez csoportoknak, csatlakozz pár ilyenhez, hasonló érdeklődésű embereket fogsz találni
2017. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

ezt nem a hely adja, hanem az összhang. én időnként partizni szeretek, időnként meg teljes csendben sétálni az erdőben.


az értelmeset meg jó nagy hülyeség az erdőnézéssel összevetni.

2017. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Ha valahova megyek (városnézés, túra stb), mindig barátnőkkel/családdal teszem. Elég lehetetlen lenne, ha engem ez által akarna megismerni valaki, mivel nem vagyok egyedül.

A páromat teljesen véletlen módon, társkeresési szándék nélkül ismertem meg az interneten.


(Sajnálom, hogy nem tudok hellyel szolgálni; ilyen lányok bárhol lehetnek, igen még bulikban is, néha én is járok pedig normális, értelmes lány vagyok.)


21n

2017. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen, normális értékrenddel rendelkező lányokkal azért lehetetlen megismerkedni, mert ahogy véget ért egy kapcsolatuk, azonnal lerohanják a környezetében lévő férfiak, így aztán egyik férfiről a másikra ugranak. Hihetetlen szerencse kell ahhoz, hogy pont jó helyen, jó időben legyél. És általában mire eljutsz oda, hogy kezdeményezzél, már rég van új barátja.
2017. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

#4 ez azért nem igaz, mert hiába vagyok normális meg értelmes, évekig nem "rohant le" egy férfi sem (mondjuk nem is vagyok közeli ismertségben velük, hogy tudják rólam, hogy normális és értelmes vagyok :D). Egyedül az ilyen füttyögő munkások találtak be, elvétve kaptam helyesírási hibáktól hemzsegő üzeneteket teljesen idegen emberektől a facebookon (egy közös ismerős sem volt, fogalmam sincs, hogy akadtak rám).


Nem vagyok feltűnő jelenség, élőben nem is szoktam feltűnni senkinek. Az a tipikus szürke egér kategória. De nekem jó így, hiányzik a francnak hogy folyton leszólítgassanak. :D

2017. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
#5 Vagy csak te hiszed magad normálisnak, vagy nem veszed számításba azokat a próbálkozókat, akik nem néznek ki elég jól számodra, így nem tekinted őket férfiaknak.
2017. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván, kinek mi a normális meg értelmes. Nem vagyok flegma, nem bunkózok mindenkivel (még azzal sem, aki megbántott, vagy bunkó volt velem), nem káromkodok, nem cigizek, nincs semmi mű rajtam (műköröm, műszempilla, műhaj stb) nem hordok csöcsvillantós ruhákat... Lehet, hogy akiknek ez a kategória a normális, annak én nem vagyok az.


Értelmesnek viszont értelmes vagyok, van egy komplex képem a világról, van egy kialakult értékrendem, és millió egy dolog amiről beszélgetni lehet velem. Nem ragadok le a smink-ruha-cipő-pasik témaköröknél.


Nem, de tényleg évente két srác, ha próbálkozik nálam. Volt már randim innen is, egész jól alakult, csak aztán a srác néhány nappal később szó nélkül eltűnt. :D Nem bánkódtam érte, ez van, az ember nem jöhet be mindenkinek. De nyitott vagyok ismerkedésre, amikor szingli vagyok (majdnem 21 éves koromig az voltam).

2017. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
Ha valóban olyan vagy, amilyennek leírtad magad, akkor nem létezik, hogy tényleg csak 1-2 srác próbálkozzon évente. Az lehet, hogy a pár tucat jelentkezőből, amennyi valójában van, 1-2 néz ki úgy, hogy szóba állj vele.
2017. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

De ezt honnan tudod ilyen biztosra, hogy nem lehet? :D Szeretnék én is ilyen "képernyőn átszűrődő telekinetikus" képességekkel rendelkezni, mint te.


Mindegy, nem azért vagyok itt, hogy bizonygassam az igazam. Leírtam őszintén az én helyzetem, nem az én gondom, ha valaki ezt nem hiszi el. Attól még igaz.

2017. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3%
Onnan tudom, hogy a saját ismeretségi körömben minden normális, értelmes lánynál sorban állnak a férfiak, de még a szoftverhibásaknál is minimum pár hetente, havonta próbálkoznak, függetlenül a külsejüktől. Itt gyk-n más férfiak is megerősítik, hogy egyszerűen nincs olyan nő, akinél ne lenne konkurencia. Viszont ha próbálkozom egy olyan nőnél, aki panaszkodik arra, hogy állítólag senki nem kezdeményez nála, akkor természetesen lekoptat vagy eltűnik, aztán pedig folytatja a panaszkodást, hogy senki nem kezdeményez nála. Szóval mindezek után kizártnak tartom, hogy pont te lennél kivétel mindezek alól.
2017. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!