Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan lehetnék kevésbé ijesztő a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy túl karakán tipus vagyok. A randizásokig még elszoktam jutni az aktuális kiszemeltemmel, viszont a folytatásban megijednek tőlem...
2017. ápr. 17. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Első benyomás c. könyv, enkóron fent van.

Windjview ajánlott a djvu fájlok megtekintéséhez


Sok sikert :)

2017. ápr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

De mégis, mitől ijednek meg? Konkrét példát láthatnánk?

(kiváncsi vagyok, mennyire vagyok ijedős :D)

2017. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :) 1-es az első benyomások mindig jók. Belém szeretnek, majd kiábrándulnak... Nem vagyok egy csajos tipus mentálisan; szeretem az extrém sportokat, a szakmám sem női,sőt!, ráadásul sosem tudom előadni az elesett "butus" lánykát, amit minden pasas szeret (Ne tagadjátok, ez így van. Megfigyeltem...)
2017. ápr. 17. 00:40
 4/14 anonim ***** válasza:

Valami mégis elromlik. Első benyomás elég mélyen rögzül, szóval az épülű kapcsolatra negatívan ható cselekedetek sorozatát kell elkövetned, hogy kiábránduljanak belőled.


Mik ezek a dolgok, és mit jelent konkrétan a karakánságod?

2017. ápr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

"ne tagadjátok, ez így van".

Mindent értek. :D

Nos, igen, a férfiak többsége ezt nem csípi. Illetve van, aki ezt igényli, mert inkább egy határozott nő kell mellé.

Én nem igénylem ezt, de a barátnőm karakán típus, és mivel egyikünk sem szeret alárendelt szerepben lenni, így sok a konfliktus. Talán ez a gond, hogy ezt egyesek nem tudják kezelni, így inkább bele sem mennek egy ilyen kapcsolatba.

Attól, hogy ilyen vagy, ne mutass mást, mert akkor hazugságra épül egy kapcsolat, az meg egy idő után szétszedi az egészet.

Tanácsot nem tudok adni, mert két lehetőség van: vagy megjátszod magadat, és akkor nem ijednek meg (viszont így elnyomod a személyiségedet), vagy addig vársz és válogatsz, amíg valaki elfogad olyannak, amilyen vagy.

2017. ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2017. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Akár hiszed, akár nem, nekem nem az elesett, butus lánykák kellenek, de ennek az ellentéte nem a karakánság. Lehet valaki kedvesen is okos és határozott.Sőt, az is lehet, hogy te sem pont karakán vagy, hanem afféle házisárkány, aki folyton beleköt abba, amit a másik mond, lehülyézi a véleménykülönbségért, meg ilyenek. Láttam már ilyet. Persze az adott lányka meg volt győződve róla, hogy ő mennyire rendes és elfogadó.
2017. ápr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem a megfelelő ürgékkel találkozol :D ennyi.

Férfi vagyok, van élettapasztalatom, (32 éves vagyok) így feltételezem fiatalka vagy, ezért nem tudod mit kellene csinálnod.

2017. ápr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

egyszerű.

nem utasítod vissza a piát és ha szimpi a srác akkor dugsz vele,nem játszmázol.

meg nem a számodra megszokott anyámasszony katonáit választod ki direkt,akik felett hatalmaskodhatsz,hanem nagyobb szórásban válogatsz,a komfortodon kívül.

kb ennyi.

2017. ápr. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogsz tudni megváltozni. Ilyen tipus vagy, olyan férfit kell keresni akit ez nem zavar. Engem is nagyon zavarna egyébként, mert én próbálok mindig kedvesen viselkedni a párommal, és ezt is szeretem visszakapni. Az nagyon kiábrándító mikor normálisan beszélek és a másik meg felcsattan, durván válaszol, illetve a viselkedése is olyan.

Elhiszem hogy nem tehetsz róla, vannak ilyen emberek de én inkább kihagyom őket már.

De jó hír hogy férfiakba is van ilyen, és nekik talán nem bántó az ilyen viselkedés.

Kollégám és párja pont ilyenek mindketten. Mikor voltam náluk azt hittem mindjárt összevesznek, de náluk ez normális viselkedés mint kiderült. Most várják a babájukat, szóval neked sem reménytelen a helyzet szerintem.

2017. ápr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!