Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan lehetnék kevésbé ijesztő a férfiak számára?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy túl karakán tipus vagyok. A randizásokig még elszoktam jutni az aktuális kiszemeltemmel, viszont a folytatásban megijednek tőlem...
2017. ápr. 17. 00:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jó nem tagadom minden pasas a buta nőket szereti.

A többire nem írtad meg a választ hogy mit szabad válaszolni kérlek írd le a helyes választ ami alátámasztja az elmeletedet, azért, hogy le tudjuk ugyanazt írni.

2017. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#8 as rátapintott e lényegre.


Ha te nem vagy az elesett lányka típus, hanem egy karakán, magabiztos nő, akkor kár olyan pasit keresni, akinek az első jön be.. hisz veled nem fog tudni mit kezdeni, elnyomva fogja érezni magát és kihátrál a kapcsolatból!

2017. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én éppen szeretem ha egy nő megmondja hogy mit akar, és nem balettozva hányja a rizsát. Már jó ideje egy ilyennel járunk össze "játszani" ;) és óriási kimerítő testedzéseket végzünk, és jól elnevetgélünk. De én nem vagyok szerelmes, és azt hiszem ő sem, csak barátok vagyunk extrákkal, de ez nem a személyisége miatt van így, hanem mert kb a szexualitásig korlátozódik a kémia :)
2017. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 omba ***** válasza:

Karakán... de jó kifejezés! Az én kedvesem is karakán, hogy ne fogalmazzak én is erősebben. És nagyon okos is.

Két nyomós ok volt, hogy beleszerettem.

2017. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!