Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig ugyan az a tipusu ferfiak talanak meg?

Figyelt kérdés

Jooo tudom nem a kinezet a fontos de akkor is !

En egy duci no vagyok nem is magas nem is szep, legalabis szerintem.

Megis folyton olyan ferfiakba botlom akik klasszisokkal helyesebbek mint en. Magas vekony helyes kedvesek.

Es a legszebb h szamomra hihetetlen h miert akarna engem mikor annyi de annyi szep vekony no szaladgal az utcan.

Elegge vegyesek az erzelmeim mert nehez elhinnem h egy olyan jo pasi tenyleg velem akar lenni.

Es ez nem csak egy eset eddig az osszes parom ilyen volt. En meg csak nezek ki a fejembol h de miert van ez ?


2017. ápr. 17. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd, vagy az önképed a rossz, vagy van valami olyan tulajdonságod, ami miatt a "nálad helyesebb pasik" pont téged akarnak. Lehet más oka is, de hirtelen nem jut

több az eszembe.

2017. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak dugni akarnak veled.
2017. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak ezek találnak meg, viszont neked csak ők tetszenek, ezért a többi férfit észre sem veszed.
2017. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig a nők választanak. Jeleket adnak a kiválasztott pasinak, amit az - jó esetben - észrevesz. Ez az egész gyakran úgy megy, hogy egyik félben sem tudatosodik.

Szóval, kérdező, te keresed azokat a férfiakat, és nyugodj meg, tudsz te valamit, ha azok meg is találnak. Örülj neki, élj a képességeddel, most már tarts is meg közülük egyet-kettőt. :DD

2017. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek van lehetőségük felfelé választani, viszont a férfiaknak lefelé kell éppen ezért, mert járni jár, de nem jut.
2017. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat nekem az idealom a mackos pasik :-)

Oket jobban szeretem

Nem adok jelet, nem flortolok veluk, megis elkezdik keresni a tarsasagom meg minden.

Nincsenek alkalmi kapcsolataim, csak tobb eves

Igy a csak dugni kellek nem allja meg a helyet

2017. ápr. 17. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Vonzzod őket, csak őket veszed észre ahogy már előttem is írták. Kb.mint a fiú haverom aki csak a fekete hajú lányokat veszi észre mert oda van értük.

Amúgy érdekes, minél csúnyább egy lány annál felszínesebb ( vagyis csak a külső számít). Míg a szebb nőknél inkább belsőleg kell toppon lenni.

2017. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hiszek a vonzzás törvényében:) ha érdekel a téma kérdező akkor keress könyvet ami ezzel foglalkozik mert sok van.

7/7 Időpont ma 20:59

Hát valamilyen szinten egyetértek. De nem akarok belemenni ebbe mert az OFF lenne.

2017. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!