Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem lenne jobb ha az embereket...

Nem lenne jobb ha az embereket pszihologus is megvizsgálná mielott jogosítványt kapnak?

Figyelt kérdés
multkor egy keresztezödesnél megáll egy auto, en gyalog voltam, kisutcakban voltunk se lámpa se zebra se semmi, na mondom megvárom még elmegy aztán átmegyek a masik oldalra, nem megy sehova csak járasa a motort de semmi nem jott nyugodtan mehetett volna amerre akar nem megy, hát mondom jól van nem értem miért nem megy elindulok akkor abban a pillantban a kisbusi gazt ad es megindult felém mintha direkt el akarna utni majdnem megis tortent a baj, nem értem az ilyenek mi jár a fejében de sztem alaposabban ki kéne vizsgalni az embereket mielott jogsit kapnak mit gondoltok?

2016. szept. 17. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy meg lehetne oldani vizsgálat nélkül, mint a sima orvosit. Engem se látott orvos, pedig láthatott volna, mert egészséges vagyok, csak szemüveg kell, de az se olyan erős, hogy ne vezethetnék. Csak annál a sulinál ez volt a gyakorlat, "elintézték". Ugyanez lenne pszichológusnál is.

Amúgyis biztos vagyok benne, hogy sok elvben normális csinál nagy hülyeségeket az utakon.

Attól még lehet, hogy érne valamit, ebbe sosem gondoltam bele. Persze az költség, macera... Ennek az átgondolásához kicsi vagyok.

De ha jogsihoz pszichológus kellene, akkor a gyerekvállaláshoz pláne, tanárnak sem lenne szabad gyerekgyűlölő vadállatokat felvenni... Messze vezetne ez.

A fő gondolatom az, hogy rengeteg potenciálisan problémás embert nem szűrnének ki.

2016. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat igen van igazad sokan ki akarnának bujni ez alol is, meg pénzbe energiába kerulne a politikusokat am se érdekli semmi, ha öket erdekelné akkor meg lehetne valositani meg azt is hogy ne nagyon lehessen kibujni alola, de öket ez nem érdekli, igy viszont sok az állat az utakon szinte már életveszélyben vagyunk miattuk
2016. szept. 17. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha még az engedély megszerzése előtt valaki ép, akkor miután megszerzi, utána lesz Mo.-n zakkant, szóval fölösleges. Tisztelet a kivételnek!
2016. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

...És a piszológusokat ki vizsgálja? Biztos, hogy érti amit csinál? Az is csak egy tanult szakma. Az emberek jó részét soha nem lehet kiismerni.


Mellesleg nem ártana ékezettel, és helyesen írni...ha már ekézed az embertársaid.

2016. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2-3 evente kotelezo lenne pszihologushoz mennie annak akinek jogsija van, sztem igy jo lenne
2016. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pszichologusnál egy majomnál kicsit okosabb ember simán tud olyan válaszokat adni, amit az hallani akar és elvár. Aztán kimegy a friss "alkalmas" feliratú papírjával,beül a kocsiba és száguldozik ,anyázik,csapkod,letol,nem adja meg a jobbkezet,zebránál nem áll meg stb..

Az agyonvizsgált rendőri meg páv vizsgás emberkék közt is rengeteg a megveszett bolond, és azt a szintű vizsgálatot lehetetlen lenne polgári jogsira átvenni,mert kb kiürülnének az utak. És ott van még a jó öreg korrupciós faktor is.

2016. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!