Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most éljem az életem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most éljem az életem, vagy majd 5-7 év múlva?

Figyelt kérdés
31.5 éves vagyok. Eddig otthon éltem, megspóroltam pár millió ft-ot, de csak egy új autóra tellett, illetve új tv-re, laptopra, mosógép, stb. Hitelmentes lakásra nem, így albérletbe költöztem. Segítségem nincs. Édesanyám marasztalt volna, hogy gyűjtsek még (átlag kereset) 3 évig 3-4 millió ft-ot és vehetek egy 7-8 milliós olcsóbb panellakást (vidék, kisváros). Mondta, hogy ráérek majd párt keresni 5-6 év múlva. De én úgy vagyok vele, hogy most vagyok még viszonylag fiatal, 6-7 év múlva már nem lesz ez sem. Most akarom élni az életem. Mi a véleményetek?
2017. ápr. 17. 18:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mármint majd idővel család, de nem rögtön.
2017. ápr. 17. 19:27
 12/16 anonim ***** válasza:

Albérlet az elég sok pluszköltséggel jár, neked kell tudnod, hogy számodra megéri-e. Ha a jelenlegi helyzetetben jól megvagytok, akkor szereintem maradnod kéne, csak azért elköltözni, hogy elmondhasd "elköltöztem otthonról" nincs értelme. Tudom ez szembemegy a társadalmi elvárásokkal, viszont saját magadat hozod olyan helyzetbe, hogy sokáig , lehet életed végéig fizetheted a magas albérleti költségeket, ráadásul, ha egyedül vagy a megélhetés se két fillér.

Amiatt meg ne hozz ilyen döntést, mert a nőknek ez jobban bejön. Itt csak te számítasz, ha úgy gondolod már itt az ideje a különélésnek és jobban éreznéd magad ilyen körülmények közt, mert te ezt akarod, akkor nyugodtan lépd meg.

2017. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miben éled jobban az életed egy albérletben.
2017. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
és miben élném jobban az életem saját lakásban? Ugyanúgy az a kevés, unalmas hobbim maradna, mint volt, ugyanúgy kevés barátom lenne, mint most, ugyanúgy néha lenne barátnőm, mint most (nem nézne fel rám jobban), sorolhatnám.
2017. ápr. 17. 20:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem értelek.. Elköltöttél pár millió forintot kocsira meg tévére meg ilyenekre, most pedig albérletre szórod a pénzt? És te akarsz családot? Van fogalmad arról, hogyan kell kezelni a pénzt? Van megtakarításod most? Van nyugdíjpénztárad?

Azt írod, most akarod élni az életedet. Ez remek. Na és mitől éled jobban az életedet egy albérletben mint hogy anyukádnál spórolj? Ha nem szórtad volna el a pénz hülyeségekre, egy-két év múlva meg is lenne a lakás.

2017. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hàt neked kell tudni hogy mi a fontosabb.

Az új autó fontosabb volt mint pl egy lakàs. Ez elárul valamit. Persze sokan csinálják ezt. Egyéni szoc.probléma szoktam mondani :)


Egyébként párt bàrmikor találhatsz, úgy is ha otthon élsz, úgyis ha külön, lehet már holnap, lehet 1 év múlva!


Az a véleményem ha élvezed most hogy külön élsz, és jó így neked, akkor jól döntöttél hogy külön költöztél.

2017. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!