Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár óra múlva el kell engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár óra múlva el kell engedjem életem legnagyobb szerelmét. Teljesen kivagyok, egész nap csak sírtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy soha többé nem látom.Egyszerűen nem tudok belenyugodni.Nagyon szeretem.És érzem hogy semmit sem tudok tenni.Fordult már elő mással is ilyen?:(

24/L


2009. jún. 19. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Miért kell,hogy elengedd?

Velem csak olyan volt,hogy koleszba mentem és csak hétvégénként találkoztam a párommal pár órácskát (mert ő meg dolgozott 7végén is). Hát az is elég szörnyű volt...de hogy soha többé ne lássam,el sem tudom képzelni...Nem tudsz valahogy vele menni?

21/L

2009. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Pár nap múlva jobb lesz, egy kicsit, aztán megint elviselhetetlen. Szépen lassan, ahogy már nem látod többet, kifakul belőled az egész. Borzasztó nehéz elengedni, én a mai napig, minden nap gondolok rá, pedig két éve nem is beszéltem vele. Így könnyebb, mindkettőnknek. Képes voltam új kapcsolatot kezdeni, még ha nehezen is.


Biztos, hogy semmit nem tudsz tenni? Mi történik, leírod?

2009. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnállak,de miért alakult ez így?Ha leírnád,lehet

hogy tudnánk segíteni.

2009. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Jajj szegényem...én sokáig éltem távkapcsban, és eléggé megviselő tud lenni az is.. De ezt hogy örökre...nem bírom elképzelni...Miért kell elmennie? Nem tudsz vele menni? Vag meglátogatni néha? Nem mondom, hogy foglald el magad stb....pedig ezt kellene, de ilyenkor képtelen erre az ember...Most is távol van a párom, de már számolom a napokat mint az ovisik karácsonyig kb...Meséld el mi történt, úgy könnyebben tudnk tanácsot adni!

20/L

2009. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Egy másik városban kapott egy jól fizető állást(elég messze),igen jó ajánlat valószínűleg én is elfogadtam volna. Tudom hogy nagyon szeret,és én is őt. De nem mehetek vele, engem minden ide köt.

Ő szeretne új lappal kezdeni azt mondja,de nem értem! Ha szeret talán nem hagyna itt.Most minden olyan zavaros.Azt mondta ne keressem többet ne írjak neki, ne is beszéljünk,mert így könnyebben eltudom felejteni.Nagyon fáj ez az egész.Már 2 és fél éve együtt vagyunk :(

És most teljesen egyedül maradok.Tehetetlennek érzem magam.

2009. jún. 19. 13:06
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Ha pár óra múlva kell elengednie, akkor valószínű, hogy nem a gép előtt ücsörög... Hanem inkább vele van...

De azért engem is érdekel, hogy miért... Mi történt.

Azt viszont nem tudhatjuk, hogy fordult -e elő ilyen mással, de hogy hasonló igen, abban biztos vagyok.

Én úgy engedtem el anno a szerelmem külföldre egy kezelésre, hogy belül tudtam, ha visszajön, nem hozzám fog visszajönni. Vagyis hozzám nem fog visszajönni. Az piszoknehéz volt, hónapokig magam alatt voltam, nem tudtam nyitni senki felé, de aztán megbékéltem... Eltelt 1-2 év, és most újra van párom, akit újra szerethetek. Azt a régi fiút pedig csak mint szép emléket őrzöm a szívemben...

Na de veled mi történt, majd írd meg!

(23/L)

2009. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Másra nem is tudok gondolni, csak hogy mi lesz ezután.

Félek,nem találok még egy ilyen férfit:(

Ő volt a tökéletes számomra, és most elmegy.

2009. jún. 19. 13:08
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát, sajnálom... de azt kell, hogy mondjam, már nem akar veled lenni... tiszta lap, nélküled... sz*r, meg mondhatom, hogy nem is érdemli meg, hogy ennyire szeresd. Második vagyok, én is hasonlóan jártam. Szerintem se keresd, tényleg így lesz a legkönnyebb. Már amennyire lehet könnyű.
2009. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem már nem a régi.

De nehéz elfogadni azt hogy vége annak amiről azt hittem örökké tart.

2009. jún. 19. 13:12
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ohh... Hát ez azért kicsit más...

Nem tudom, talán történt valami, ami miatt neki így könnyebb...

Ha szeret téged, akkor nem fogja föladni, nem is fogja tudni föladni a kapcsolatotokat, akkor megtesz mindent azért, hogy ha nehezen is, ha távkapcsolatban is, de együtt maradhassatok.

Ha pedig ez nem történik meg, akkor valószínűleg ugyanúgy fogod tudni átvészelni, mint akármelyik, akármilyen más szakítást... Egy ideig szomorú leszel, nem érdekel semmi, aztán elkezdesz gondolkodni, keresel társaságot magadnak, keresel új elfoglaltságokat, aztán megismersz valakit, akinek nem adsz bizalmat... Aztán egyszercsak már ott leszel, hogy nem szerelem, csak egy szép emlék.

Legalábbis ez általában így szokott történni.

De ha neki ez a döntése, és nem tudsz rajta változtatni, akkor el kell fogadnod... :(

Mondjuk ha nem más országba költözik, csak az ország egy másik pontjába, akkor igazán nem értem, hogy miért döntött így... De ha te sem érted, akkor mi hogyan érthetnénk?

Azt pedig neked kell eldöntened, megtudnod, hogy mit csinálj...

Remélem, sikerül.

Utolsó válaszoló (te kommented utáni)

2009. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!