Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezeljem azt a mérhetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem azt a mérhetetlen indulatot és csalódást amit az okoz, hogy a lány akiért oda vagyok bepasizott? 20f

Figyelt kérdés

Tudom, hogy én is sáros vagyok a dologban mivel bevallhatom magamnak azthiszem, hogy nem kezdeményezem időbe amikor már először felfigyeltem rá. Igazából pár hónapja halogatom és keresem a megfelelő alkalmat. Kis flörtölgetés, szemezés volt mindig mikor össze találkoztunk. De nem akartam utcán leszólítani csak úgy mert "a lányok azt nem szeretik" facebookon se akartam ráírni mert "az személytelen és csomóan ráírnak biztos, te is csak egy lennél a sok közül" . Vártam a megfelelő alkalmat, hogy úgy olyan helyen olyna szituban legyünk. Közben eskü minden vonzás törvényét meg agykontrollt meg minden lóf@*szt bevetettem, pozitívan gondoltam rá, elhittem hogy majd összejövünk stb. Hát a f@*szt. Tudtam hogy hibázok hogy rápörgök egy lányra akit nem is ismerek igazán, megint beleképzelek olyat ami lehet hogy nem is ő. De sosem volt még boldog beteljesült szerelmem és annyira vágyom rá. Külső megfog blablabla hát engem megfogott igazából. Évek óta nem éreztem ilyet azt gondoltam na majd most.


Ráadásul rosszabbul néz ki nálam, nagyon távolról ismerem is és amit eddig tudok az alapján lehet nem is bánom, hogy nem jött össze a csaj ha ilyen pasival összejon. Ezzel nyugtatom magam. De nagyon csalódott vagyok igazából és olyan igazán szomorú és megalázottnak érzem magam. Az zavar hogy magamnak köszönhetem, talán ha előbb próbálkoztam volna... Sok srác biztosan kvára örülne ha így nézne ki mint én, a testalkatom is nagyon szerencsés de hiába tudom magamról fejben vannak a gondok. Sok lányt megkaphattam volna de nekem csak egyetlen egy kellett. Komolyan már nem tudom mi értelme van a dolgoknak hiszen én erre vagyok ítéltetve nekem soha sem fog összejönni sosem leszek boldog egy lánnyal pedig nekem ez minden vágyam. Nemtudom mihez kezdjek most, egyszerűen semmihez sincs már kedvem. Kivéve agyonverni a srácot.


2017. ápr. 17. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Hozzak neked zsepit? :'(
2017. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első körben mondjuk elkezded ütni a fejed a falba de nagyon erősen, amiért hónapokig "kerested a megfelelő alkalmat", ahelyett, hogy megszólítod élőben vagy online. Helyette ilyen agykontroll marhaságokkal töltötted az időd, szép munka.

Remélem tanulsz az esetből.

2017. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem evvel nem tudsz mit csinálni.

Elrontottad avval,hogy a megfelelo pillanatot vartad.Bar szerintem erre nincs is megfelelő.

Manapsag mar minden divat.Barhogy barmikor kezdemenyezni.


Próbáld meg magad túl tenni rajta,és tanulj belőle,hogy legközelebb ne rontsd el evvel.

2017. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ideje nem figyeltem a közdolgokra de most már kezdek felfigyelni erre a sok külsőségre hogy mindenki szebbnek tartja magàt a màsiknàl ez full hülyeség a szèpség relativ meg az hogy fikàzzuk azt aki nem ugy néz ki mint ahogy a nagykönyv leírja mi ez kèrem? Kit èrdekel milyen könyvet olvastok biztosak lehettek benne hogy nem mindenkinek ugyanaz a zsànere mutass megèrtèst afelè akit nem èrzel annyira elitnek mint magad a kérdèsedre vàlasz pedig hogy ez van kihagytàl egy alkalmat de nem csak te tehetsz erről az élet nem hoz tökéletes helyzeteket max 1:1000000ban de az csak hajszálnyival jobb mint egy tokeletlen akarmi es az hogy jobb is csak egy illuzio
2017. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Sok lányt megkaphattam volna de nekem csak egyetlen egy kellett."


A leírás alapján ebben azért kételkedem egy kicsit.

2017. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Levontad a tanulságot, hogy máskor nem gondolatban szuggerálod a csajt és várod, hogy csoda történik, hanem odamész és elhívod. Ezen már nincs mit keseregni.
2017. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fish1 ***** válasza:
100%

Itt nem a sráccal van bajod, akit agyonvernél, hanem saját magaddal. Csak éppen ezt a srácra vetíted ki. Ezzel az erővel a csajra is kivetíthetnéd, de értelme egyiknek sincs. Ha meg is vernéd, utána még szarabbul éreznéd magad, pont azért mert valójában saját magadra haragszol. Ami tulképpen jogos. Mert olyan, hogy "megfelelő alkalom" nincs. Aki ezt keresi, az valójában kifogásokat keres, hogy "most ezért nem jó", most azért nem jó, stb. Ezzel csak a gyávaságát leplezi saját maga előtt.

A lányt meg tényleg nem biztos, hogy bírtad volna annyira, hogy szerelmes legyél, lehet hogy tényleg csak egy képet festettél köré és felruháztad olyan tulajdonságokkal, ami nincs neki. Ezt neked kell érezned, bár tekintve, hogy leírtad ezt, valószínűleg így is van.

Mindezektől függetlenül szerintem ne örjöngj magadban, mert nincs értelme. Nézd a helyzetnek a pozitív oldalát, azt, hogy mit tanultál a helyzetből. Legközelebb pl. légy bátrabb és ne halogasd a dolgot. Mi a legrosszabb, ami történhet? Max nemet mond a csaj. És? Még az is jobb, mint ez a helyzet,nem? Akkor legalább tudod, hogy nincs esélyed nála és nem rágódsz feleslegesen, plusz saját magadra sem haragszol.

2017. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!