Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megiserkedtem egy sráccal,...

Megiserkedtem egy sráccal, elég rég igy már összejöt a szex is, ugy látom abszolut nem tetszem neki mégis keres, csak nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Ez,hogy nem tetszek neki külsöre azèrt gondolom mert nem ugy nèz ràm,ès az eddigi csaj stilusa elèggè màs volt.nèha tudok vele beszèlgetni,màskor meg hideg,elutasitó ès bunkó velem,ilyenkor csak hallgatom amiket mesèl mindenfèlle lènyegtelen dologról.a szex viszont jó vele,mikor kèrdem milyen neki,figyelmeztet,hogy soha ne kerdezzek ilyent egy pasitól.de màr többször voltunk együtt,mindig ö keres meg,nem tul gyakran de ha nem tetszek neki semmifèlle kèppen akkor mièrt keres?

2014. febr. 28. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az eszedért, annyi biztos...
2014. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a dugásért... ha neked ez elég, akkor egészségedre, ha nem akkor ne tőle várj többet
2014. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szexért, mert eszedért nem lehet
2014. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!