Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy alapból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy alapból számomra a megcsalás az abszolút a megbocsájthatlan kategória, most mégis úgy érzem, hogy beleestem a "csapdába"?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 46 éves férfi, akivel kb 1-1,5 éve ismerkedtem meg, elég hamar egy hullámhosszon voltunk, jókat beszélgettünk/tünk. X idő után el kezdett ölelgetni, majd egyszer csak megcsókolt.. Tudni kell, hogy nős és van egy lánya is.

Hogy őszinte legyek nem annyira az esetem, viszont a belsője (lehet hülyén hangzik) megváltoztatta/szépítette a külsejét is. Nem vagyok belé szerelmes, sőt úgy különösebb érzéseim sincsenek felé, egyszerűen csak jól érzem magam a társaságban, mindig meghallgat, türelmes, figyelmes, érdeklődő.. Rég volt barátom és ez itt elég rendesen kiütközik szerintem. Ráadásul én csak 23 vagyok. Nem akarok tőle az ég világon semmit, mikor megcsókolt is leállítottam, mert tökre leblokkoltam, de azóta ez többször is megismétlődött. A vicc az egészben, hogy világ életemben elítéltem, ha valaki megcsalja a párját és azt is aki belemászik egy házasságba. Egyet mondogattam mindig, hogy nős emberrel soha nem kezdek.. Én nem értem mi történt. Csóknál több biztosan soha nem fog történni, de én már most nem tudok tükörbe nézni. Szívem szerint felköpnék és aláállnék. Nem tudom kezelni az egész szituációt. Elmondta, hogy ő már többször is mgcsalta a feleséget és ezután sem ábrándultam ki belőle úgymond, holott undorítónak tartom a megcsalást.

Nyilván szexre hajtana, el is mondta kertelés nélkül, hogy szívesen lefeküdne velem, de semmit nem kényszerít rám és akkor sem fog változni semmi sem, ha ez nem történik meg soha. Attól még ugyanúgy barátok leszünk, bármikor számíthatok rá stb stb.

Mit csináljak, teljesen össze vagyok zavarodva.. Nem hittem, hogy valaha is ilyen lehetetlen helyzetbe kerülök. Elkerülni sajnos nem tudom.

Nyugodtan ler*ibancozhattok meg minden egyéb, meg is érdemlem, de valaki mondjon valami okosat, mit tennétek a helyemben? Bárki volt már hasonló helyzetben?


2016. aug. 1. 23:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Úgy látom még magadnak sem tudtad beismerni, hogy vonzódsz hozzá. :) A vonzalom nem bűn és ahogy látod, iszonyúan el tudja gyengíteni az embert.

Egyáltalán nem gondollak r*binek.

2016. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben belátnám, hogy kár addig véleményt formálni valamiről, amíg nem volt benne részed.

De mondd már meg, hogyan lehet barátság egy 23 éves nő és egy 46 éves férfi között? Belegondoltál már, hogy éppen ennyi idős volt, amikor te megszülettél? :)

2016. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Imádom, mikor a nők saját magukkal kerülnek szembe... és veszítenek.

A végén úgyis lepippantod az apukát, mert a pillanat heve/te érettebb vagy a korodnál/a környékeden nincs egy "normális" pasi se és aztán egy középkorú szeretőjeként tengeted végig a 20-as éveidet.

Sablonos?

Sztem is :)

2016. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#1: Me lehet hogy igazad van és még magamnak sem vagyok képes beismerni, hogy mi is a helyzet valójában. Egyszerűen csak szokatlan a helyzet és megrémiszt.

Rossz embernek érzem magam az egész miatt. :(


#2: Én mindig is az idősebbekkel jöttem ki jobban, lehetett az fiú vagy lány, tényleg. Az egyik legjobb fiu barátom is 37 éves. Mindenki azt mondta, hogy érettebben gondolkozom a koromnál, nem vagyok egy buta, gyerekes kislány, bár én nem mindig érzem ezt. Pláne most nem.

2016. aug. 1. 23:49
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagy rossz ember!

Ezt felejtsd el.

Csak ember vagy, egyszerűen. Ez nem több annál, mint amikor a fogyókúra közben beleharapunk a csokiba.

Számoljon ő a lelkiismeretével, ne te.

2016. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#3: Hidd el alkalmam lett volna többször is arra, hogy lefeküdjünk, de ezt soha nem tennem meg. Ezt már tényleg nem. Az életben nem lennék senki szeretője, érdekes természetem van, mondhatni túl "büszke" típus vagyok és kissé önző, soha nem tűrném, hogy valakinek második legyek csak.
2016. aug. 1. 23:52
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

6-os

Ahogy gondolod, de azért én tennék rá egy kisebb összeget, hogy végül beadod a derekad(szó szerint is).

Nagyon sok ilyet láttam már, sőt sokszor magam hülyítettem így a csitriket.

Mindenki csak különlegesnek akarja érezni magát. Ettől nem különleges senki sem...

2016. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7: Rendben, én elfogadom a véleményedet, de ismerem magam is, hibázom persze, mint ahogy most is és igazából a csókot se nagyon néztem volna ki magamból, de az teljességgel kizárt, hogy lefeküdjek vele. Lehet ez visszatetsző kissé, de elsősorban magam miatt nem. Mint mondtam már most nem bírok tükörbe nézni. A lelkiismeretem nem engedné, utána felemésztene az egész. És akkora vonzalom azért nincs, hogy szexuálisan is érdekeljen. Nem akarom én magamat különlegesnek érezni vagy bemutatni, egyszerűen csak így érzek.
2016. aug. 2. 00:04
 9/24 anonim ***** válasza:

más fénybe helyezi, azt amikor olyan durván írnak a megcsaló félről itt Gyakin.

Végül mindenki kerülhet hasonló helyzetbe.


Szted ő megcsalná a feleségét veled?

Ha igen hányszor volt már korábban hogy megcsalta?

Miért tenné gáz van otthon, vagy csak vonzalomból?

Ha igen hazudnia kellene otthon emiatt?


Azért írtam mert ezekkel is számot kell vessél mielőtt mélyebben belemégy.

2016. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

nekem jó fejnek tűnsz a leírásod alapján.

sztem sz*vat az élet, h. ilyen szituba csöppentél, én is hasonlóban vagyok.

mindig is utáltam a matekot, buktam is belőle, megfogadtam, matekossal soha nem kezdek, akárcsak házassal... aha, most meg full szerelmes vagyok egy matematikusba, aki szintén a nőjét csalja velem.

én sem tudom, mihez kezdjek, úgy fogom fel, h. a sors szórakozik velem, miközben nem kenek mindent a sorsra, van saját felelősségem... na de hogy mégis így alakult, az kész röhej.

N (31)

2016. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!