Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájöttem, hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy képtelen vagyok beleszeretni olyan lányba akiről tudom, hogy előttem már másnak adta oda magát, van más rajtam kívül aki így érez? 20F

Figyelt kérdés
Ahogy telt az idő ebben a korban már nagyon kevés lány van aki még szűz, főleg a mai világban. Én is azvagyok (demiszexuális vagyok). Van még rajtam kívül olyan ember aki így érez, vagy csak én gondolkodok ilyen "komolyan".

#szüzesség #szexualitás #átértékeltkapcsolat
2017. ápr. 17. 22:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Durva is lenne, ha én is a 25-30 közötti szűz nők után futnék.

Nekem csak annyi kikötésem van, hogy ne a fél város menjen át rajta mert akkor nem tudom komolyan venni.

2017. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan gondolkodom, de vagyok annyira realista, hogy lássam ennek a valószínűtlenségét. Szép lenne, de azért kicsi rá a esély, valljuk be.
2017. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Épp ezért nagyon nehéz számomra ismerkedni, mert az én szememben minden ember ugyanolyan és a szerelem változtatja meg ezt, aminek a kialakulása elég hosszú idő és addig képtelen vagyok egy lányt is szexuálisan kívánni. Hogyha beleszeretek valakibe az nekem örökké tart. Bár tudnék olyan lenni, amilyen a mai világban elvárt és akkor nem lennék magányos előreláthatóan egész elkövetkező életemre. Ezért próbálok a tanulásba és a sportba menekülni de így nemtudok igazán boldog lenni.
2017. ápr. 17. 23:00
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha van más is akkor megkönnyebbülsz?
2017. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De akkor legalább biztos lehetek benn, hogy nem én őrültem meg.
2017. ápr. 17. 23:18
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

"Ha beleszeretek valakibe az nekem örökké tart." Ezt honnan tudod? És ha a kapcsolat alatt megváltozik, undok lesz, megcsal, akkor is szeretni fogod?


Egyébként én is ismerek ilyen pasit, aki még vár a tökéletes, érintetlen, angyali nőre. Mondjuk ő már 34 éves és szerintem örökre egyedül fog maradni.

2017. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én a megcsalásra teljesen másképp tekintek. Hogyha boldognak látom őt ettől vagy szüksége van rá nyugodtan nemértem minek kell bekaranténozni a másikat meg kisajátítani. Csak velem legyen először utána már megcsalhat nemzavar. Egyébként meg egy olyan lánynál aki elöttem már fűvel fával összefeküdt szerintem teljesen mindegy, hogy megcsal-e vagy nem csak max ne mondja el én nem fogok nyomozgatni. Úgyis annyian jártak már ott most nem mindegy hogy eggyel több vagy kevesebb. Legalábbis én így gondolkodok a megcsalásról. Nekem pedig nincsenek olyan igényeim, hogy másokkal összefeküdjek.
2017. ápr. 17. 23:52
 8/25 anonim ***** válasza:
Mond hogy ez kamu pls..
2017. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem kamu.
2017. ápr. 18. 00:02
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem kamu hanem a (egyes) 20 évesek naivitása, majd elmúlik.
2017. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!