Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájöttem, hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy képtelen vagyok beleszeretni olyan lányba akiről tudom, hogy előttem már másnak adta oda magát, van más rajtam kívül aki így érez? 20F

Figyelt kérdés
Ahogy telt az idő ebben a korban már nagyon kevés lány van aki még szűz, főleg a mai világban. Én is azvagyok (demiszexuális vagyok). Van még rajtam kívül olyan ember aki így érez, vagy csak én gondolkodok ilyen "komolyan".

#szüzesség #szexualitás #átértékeltkapcsolat
2017. ápr. 17. 22:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Fogjátok egymást kacsón és keressétek meg a szűzeiteket. Zakkantak
2017. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igazából erre az egész ittvan a világ példaként. Régebben hány válást lehetett megfigyelni nagyszüleinknél? Mind a nagymamámnak mind a dédnagymamámnak az első férfi az életében a férje volt akikkel megöregedtek szeretetben és hűségben és mindig arról beszélnek milyen boldog életük volt. Akkoriban maximum 5% lehetett a válások száma. Ma már mindenki szexel fűvel fával nincs hűség nincs kitartás. És kb. 80% ban válással végződnek a kapcsolatok. Viszont meglepő, hogyha visszakérdeznénk ezeket az embereket nagyobb eséllyel azt mondanák, hogy nincs boldog életük.
2017. ápr. 19. 11:14
 23/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, én elfogadom az álláspontodat, de arra készülj fel, hogy szűz lányt a te korodban nem igazán fogsz találni. Vagy ha mégis, nagy eséllyel lehetsz neki az első, de hogy az utolsó is, arra kicsi az esély. Ugyanis ennyi idősen általában még senki sem a férjét keresi...

Nem tudom, egyébként csak én látom ebben az ellentmondást, amit írtál? Hogy az érzelmeken alapuló emberi kapcsolatokat prefarálod, de ugyanakkor nem zavarna, ha a barátnőd félrekefélne. Hát szerintem meg pont ez lenne a lényege az egész "érzelmeken alapuló" kapcsolatoknak, hogy megbízzatok egymásban és szeressétek egymást, de ha megcsal, akkor ott ennek már bottal ütheted a nyomát. De te szívesen maradnál együtt egy ilyen emberrel? Igaz, hogy én lány vagyok és ugyanúgy szűz, de pont az ellenkezőjét gondolom: se párnak, se barátnak nem kellene olyan ember, akit nem érdeklek, aki megcsal, mert onnantól kezdve se kétoldalú párkapcsolatról, se barátságról nem beszélhetünk. Én meg nem vesztegetem az időmet, akkor inkább jobb egyedül (igen, valaki így is képes megállni a helyét az életben), semmint ráeröltessem magam valakire, akinek már nem számítok egy fikarcnyit sem.

2017. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Régebben hány válást lehetett megfigyelni nagyszüleinknél?"


Régen nem is lehetett ilyen könnyen elválni, de mellette ugyanúgy ment a félrelépés mindkét fél részéről + az asszonynak hallgass volt a neve (benne kellett maradnia egy bántalmazó kapcsolatban is), de természetesen az idő megszépíti az emlékeket

2017. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nemtudom, én mindent megtennék azért a lányért akit szeretek és most a lány attól érzi azt hogy én nem szeretem mert nyugodtan megcsalhat? Nagyon sokan akkoris éreznek szexulás vágyat mások irányába amikor szeretnek valakit, velem ellentétben (mivel demiszexuális vagyok, csak érzelmek esetén van szexuális vágyam) Én most miért gátolnám meg a barátnőm abban, hogy boldog legyen, hogyha most erre van szüksége? Mi értelme van kisajátítani bekaranténozni a másikat, hogyha úgyis magcsalna hiszen itt mindenki azt írta, hogy mindenki félrelép mindenkivel, régen is mindenki félrelépett, és ezt ti írtátok. Akkor minek kell titkolózni, meg hazudozni feleslegessen. (Én sose csalnám meg mert nincsnenek ilyen vágyaim). És az, hogy velem veszti el a szüzességét vagy együtt veszítjük el nekem ez adja a megnyugvást, hogy találtam egy olyan lelki társat, aki nekem adta magát oda elsőnek, annyira megbízott bennem, és valószínűleg kisebb eséllyel fog engem elhagyni mint egy olyan lány akit előtte már vagy 10-en megfektettek. Szerintem pont, hogy ez a gondolkozás mód nem zakkantságra utal. Hanem egy sokkal magasabb érzelmi inteligenciára. De belátom, hogy kb. senkise gondolkozik így mint én, (a kérdés is ezért volt) ezért valószínűleg egyedül fogok maradni hátralévő életemben. De megpróbálok annyi embernek segíteni ahánynak csak tudok, ezért választottam ezt a hivatást is és lekötni magam a munkával, tanulással.
2017. ápr. 21. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!