Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyivel közkedveltebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyivel közkedveltebb a netes ismerkedés a férfiak körében amikor neten lehetetlenség párt találni pontosan a férfi többlet miatt?

Figyelt kérdés
Jóval több a férfi mint a nő annak ellenére hogy neten max kibírhatatlan vagy csúnya kövér nőt találhatsz
2017. ápr. 18. 09:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"neten max kibírhatatlan vagy csúnya kövér nőt találhatsz"

látszik te sem ismerkedtél még neten :D

vagy nem tudom hol próbálkoztál :D


24F

2017. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem szép dolgog 1. válaszolò! Én is probálkoztam a netes ismerkedéssel és nem vagyok ronda! Egyszerűen nem járok olyan szòrakozòhelyekre hogy tudjak ismerkedni ezért pròbálkoztam neten
2017. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

#2:

én ismerkedtem neten és nem csak kibírhatatlan vagy csúnya kövér nők vannak fent :D

sőt, tapasztalataim szerint elég sok normális kedves lány van aki neten ismerkedik, mert otthonülősek...és külsőre sem csúnyák!


24F

2017. ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Nos, ha csak ezt az oldalt vesszük, megismertem jó pár nőt/lányt. Egyikre sem mondanám, hogy ronda, pedig van

szépérzékem. Sőt, normálisak is. És kövérrel sem futot-

tam össze.

Mit csinálok rosszul?

2017. ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nálam azért, mert baráti köröm nincs, társaságba soha az életben nem jártam és nem is fogok, utcán megszólítani valakit meg nincs bátorságom (meg amúgy is roppantul kínos és mesterkélt dolog). Mindemellett ha neten ignorál vagy utasít el valaki, azt csak mi ketten látjuk, vagy max a FB-on megírja barátnőjének az illető hogy "nézd már ezt a nyomorékot, ez komolyan gondolta? xDD", de azt nem látom. Mindez az utcán vagy buszon, de főleg ismeretségi körben közönség előtt zajlana, amire nem tartok igényt.


Jó, neten eddig sose kaptam választ senkitől, de mennyivel kevésbé megalázó már, mint ugyanezt élőben leművelni.

2017. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Neten is vannak nagyon szép lányok. A férfitöbblet pedig a szórakozóhelyeken is ugyanúgy megvan.
2017. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen neten párt találni.

Régebben kb. egy hétig voltam fent egy társkeresőn, meg is ismertem 3 kedves, csinos nőt. (Mellékes, hogy aztán nem lett egyikből se találkozás, de az csak rajtam múlott.)


Egyébként pedig, azért népszerűbb a netes ismerkedés, mert sokkal könnyebb online leszólítani valakit mint élőben.

2017. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet, van férfitöbblet, de a többség szerencsére nem konkurencia.


"Nálam azért, mert baráti köröm nincs, társaságba soha az életben nem jártam és nem is fogok"


Szerintem neked nem a csajozással kéne kezdened.

2017. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

@8

Már megint ez... miért ebbe köt bele mindenki? Az senkinek se jut eszébe, hogy nem azért nincs, mert nem tudok összeszedni barátokat, hanem azért, mert nem kellenek és lekoptattam mindenkit, aki eddig volt is? :D Egyetlen kérésem volt hozzájuk, hogy mutassanak be egy hozzám hasonló korú, lehetőleg közelben lakó, nemdohányzó lány ismerősüknek. Érdekes módon egyből nem ismert egyikük se senkit, csak pesti meg veszprémi meg győri meg nyíregyházi ismerőseik voltak hirtelen. Egyetlen kérésem volt hozzájuk, ezt nehezükre esett teljesíteni. na, ha ilyen barát mindenki, akkor köszi, semmi szükségem barátokra, de haverokra se. Ennek volt 3 éve talán, önerőből meg soha nem lesz senkim a külsőm miatt.


(Bocs az offért stb., csak már unom, hogy mindig magyarázkodnom kell és mindig ez szúr szemet mindenkinek. Persze amikor leírom, hogy rettentő ocsmány vagyok, akkor az a reakció, hogy "de hát az nem számít, haggyadmá"... mert persze, az, hogy legyenek érdekhaverságaid, az valóban fontosabb. Ugyan már.)

2017. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vannak bajok, de a te életed (szintén bocs az OFF-ért).
2017. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!