Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyivel közkedveltebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyivel közkedveltebb a netes ismerkedés a férfiak körében amikor neten lehetetlenség párt találni pontosan a férfi többlet miatt?

Figyelt kérdés
Jóval több a férfi mint a nő annak ellenére hogy neten max kibírhatatlan vagy csúnya kövér nőt találhatsz
2017. ápr. 18. 09:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem járnak ismerkedős helyekre, deszkaóba.

Én 2 lánnyal randiztam a netről, mind2 eléggé szép volt arcra is, és átlagos nőies alkatuk volt.

Csak az egyik össze vissza kamuzott, és csak betárazott engem, a másik meg a sztereotípiákból élt amit az anyja is táplált belé így túljátszotta a jégkirálynőt.

2017. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert otthonról a kanapéról kényelmesen lehet ismerkedni?
2017. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Valszeg azért, mert online, ismeretlenül a legkisebb a rizikó, sokkal könnyebb a kezdeményezés, mint szemtől-szemben. Erról nem is beszélve, hogy a társkeresőkön lévő nőkről gyakorlatilag biztosra vehető, hogy szabadok és párt keresnek, manapság már az is egy kihívás, egyáltalában találni olyan nőt, akinek nincs párja.


Meg hát nem látják át, mennyire hiábavaló átlagos adottságokkal ilyen környezetben versenyezni, ahol a nők svédasztalszerűen válogathatnak gyakorlatilag tetszőleges számú versenyző közül, és nyilván csak a legjobbat tartják magukhoz méltónak.

2017. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert a környezetemben mindenki kapcsolatban van, az utcán szintén, buliba meg nem járok. De igazán barátaim sincsenek.


A legnagyobb esélyt a neten látom.

2017. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

baromság, egy lúzer vagy.


a mostani bnőmet is neten találtam. Előtte heti szinten volt 3 randim nőkkel.


Kit érdekel a férfi többlet, ha a többség egy lúzer!

2017. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az introvertáltak szívesebben nyilvánulnak meg neten, mivel ez tulajdonképpen a magány egyik fajtája, amiben ők otthon érzik magukat. Amíg az extrovertáltak nem jöttek és árasztottak el mindent, addig egész jól is működött valóban.


Amúgy gondolom ez a lelkes propaganda, hogy neten ne próbálkozzunk csak a konkurencia elrettentése miatt van :)

2017. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A neten is ugyanolyan szórás van mint élőben, a másik, hogy lehet, hogy férfi többlet van, de a nagy részük segghülye vagy a "sziamizu"-nál tovább nem terjed a tudományuk, némi intelligenciával és átlagos külsővel nem nehéz kiemelkedni az átlagból.
2017. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, de választ akkor sem kap ;)
2017. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert nem átlagosjánosnak kell lenni már a megnyitásnál sem. Nekem 10-ből kb. 7 biztosan válaszol, a maradék 3-ból meg 2-öt még rábírnék/rátudok venni ha megpiszkálom kicsit.
2017. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!