Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs másfél éve senkim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs másfél éve senkim?

Figyelt kérdés

Jó, szexkapcsolatokat leszámítva.

180 centi vagyok, átlagos testalkatom és arcom van. Nem vagyok ápolatlan, stb. A legtöbben intelligensnek tartanak, a humorérzékemet mondjuk nem mindenki érti. Rengeteg dolog érdekel, sok mindenhez értek, nem vagyok egy unalmas, visszahúzódó alak. Képes vagyok aktívan fenntartani egy beszélgetést akár akkor is, ha a másik nem igazán teszi oda magát...

Bár még a szüleimmel élek, egyetememet végzek levelezőn, "álomfizetésem" van, most tervezek saját vállalkozást indítani.


Az utolsó barátnőmmel elég csúnyán szakítottunk. Sokáig hiányzott, de azóta szerencsére túltettem magam a dolgon. Egyébként neten szoktam ismerkedni; nem kifejezetten társkeresőkön, bár Tinderre néha felnézek.


Voltak randijaim, rengeteg lánnyal ismerkedtem. De végül agy buták voltak, vagy megbízhatatlanok, vagy lelkileg nem voltak rendben. Most így a sokadik "csalódás" után kezd kicsit zavarni a dolog.


2017. ápr. 18. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Legalább álomfizetésed van, csak 1.5 éve nincs párod és van családod. :)

30/f

2017. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs 2éve. Mindig csak átvernek. :( Így most nem érdekelnek a férfiak....
2017. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert kinek kell egy olyan lény, akit a farka irányít? Mit kezdjen egy normális nő egy ilyen egysejtűvel, aki mint a kóbor kutyák, fűvel-fával ba..szik, érzelmek nélkül?

Amit te teszel, az nem más, mint hogy a nőket guminőnek nézve, spermaürítésre használod őket önmagad kielégítésere. Szerinted egy normális nő számára ez vonzó?!

2017. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs és nem tudom mi a baj. párkapcsolatot kialakítani ma már szinte lehetetlen.
2017. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Szerintem te teljesen el vagy tájolva.

A közös beleegyezéssel történő szex mióta bűn és elítélendő (érdekes módon válaszodban csak a férfiakra írányítva a dolgot)? Lányok is kezdeményezhetnek pusztán testiségen alapuló kapcsolatot mert éppen akkor arra vágynak...

Az is érdekes, hogy ebből az egyetlen kérdésből már olyan szinten és annyira negatív hangnemben elemezted ki a kérdezőt mintha egy veszett, rosszindulattal teli pszichiáter lennél pedig, ha jól gondolom semmit nem tudsz róla. Ismerkedni próbál, nem találja a számára megfelelőt és ennyi. Vagy jobb lenne, ha belekényszerítené magát és a lányt egy olyan kapcsolatba amiről tudja, hogy nem működne? Vagy ássa el magát amíg nem kopogtat az ajtón az igazi?


Kérdező, nem tudom miért nincs, de tény, hogy manapság nagyon nehéz ismerkedni.

2017. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaguar-Warrior: Te vagy eltájolva. Normális ember nem kezd szexkapcsolatot érzelmek nélkül. Épp ez különbözteti meg az embert az állattól. Csak sajnos ilyen beteg emberekkel van tele a világ manapság, akik fűvel-fával kefélnek, aztán azon picsognak, hogy nem lehet normális kapcsolatot találni.
2017. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem el... A Tindert leszámítva egy az egyben az én szituációm. De még a magasság, a levelező és a mellékállásban vállalkozás is stimmel.

Hát mi ez, a klónok támadása? :D


De a kérdésre visszatérve: hát ha nincs olyan csaj, akinek a kedvéért odateszed magadat hosszabb távon, akkor tulajdonképpen mégis mit vársz? Majd ha találkozol olyannal aki bejön, aztán véletlenül te is bejössz neki, akkor lesz.

Hát nem is értem mi a kérdés tulajdonképpen...

2017. ápr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!