Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ha egy férfi beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha egy férfi beszélgetés közben rendszeresen megérint titeket, mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Adott pl. egy férfi kollégátok, rendszeresen dumáltok vele. Együtt cigiztek, kávéztok, beszélgettek, és a fickó, miközben magyaráz, időről időre megérinti a karotokat, a vállatokra, hátatokra teszi a kezét. Mond egy poént, együtt nevettek rajta, és megint a hátatokon van a keze... Mire gondoltok ilyenkor? Zavaró ez egyáltalán? ("Illetéktelen" helyre sosem teszi a kezét, csak kar, hát, váll.)


Megfordul ilyenkor a fejetekben, hogy lehet, hogy akar valamit? Ha zavaró, szóvá tennétek neki, hogy hagyja abba? Ez olyan dolog, ami még belefér vagy már túl bizalmaskodó?


Mire utal számotokra ez a férfi magatartás?



2017. ápr. 19. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Vannak olyan emberek, függetlenül attól, hogy nők, vagy férfiak, akik mindenkivel ilyenek.Valószínűleg kedvel, jól ki jön veled.

Ha akarna valamit annak más jelei lennének.

2017. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
engem baromira zavarna, és megkérném, hagyja abba.
2017. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem elég erőltetett ez a fajta viselkedés. Azért csinálhatják, mert nagyon jófejnek gondolják magukat(akkor is, ha baromira nem így van), és az érintésekkel pont ezt akarják nyomatékosítani. Azt akarják elérni, hogy beszélgetés közben teljesen a hatásuk alá kerülj, csak rájuk figyelj.


És van egy olyan elméletem is, hogy aki folyton megérinti a másikat, az magasabb rendűnek tartja magát a másiknál. Tehát ha ez a magatartás férfi és nő között zajlik, akkor a pasi az alfaságát, a férfiasságát akarja ezzel az "érintősdivel" kihangsúlyozni. Ravasz gondolkodás, de sok esetben működik, mivel a nők számára az érintések rendkívül fontosak.

2017. ápr. 19. 09:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gyártsad az elméleteidet. Akiket én ismerek ilyen embereket, már mint, beszélgetés közben többször megérintik a másikat, semmi hátsó szándék nincs náluk, ez tudat alatt jön és mindegy, nővel, pasival, fiatallal, idősebbel beszélgetnek, ez jön náluk.
2017. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az is lehet, hogy akar valamit tőled. De annak egyéb jelei is vannak. Nekem pl csinálja ezt egy férfi kollegám ésmár ezerszer megkértem hogy hagyja abba, és nem hagyja abba...nekem már zaklatás kategória
2017. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra, hogy neki ez a kommunikációs stílusa. Én nem szeretem, ha taperolnak, akár hátsó szándékkal, akár anélkül. Anyukám és a párom nagymamája ilyen, még tőlük néha elviselem, mert közelebb állnak hozzám, főleg anyukám, de ennyire vagyok hajlandó. Ha valakitől ilyet tapasztalok, még ha érdekel is ő maga vagy amit mond, inkább elhúzódok beszélgetés közben.
2017. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon zavarna. Ha nem randiznék akkor minden más esetben utána kerülném az illetőt, vagy úgy állnék, hogy ne tudjon hozzám érni. Mi vagyok én? Tapogatható tárgy?

Arra utal ez a magatartás, hogy nem tisztel, és a saját kénye kedve szerint közeledik anélkül hogy tiszteletben tartaná nekem mi a jó. Még ha tetszem is neki fogdosás nélkül is lehet ezt jelezni, de az első "sziromzárás"nál elvárnám hogy vegye a lapot, mert utána már csak kényelmetlen lenne...

2017. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szörnyen idegesítő a kollegám (előbb írtam), annak ellenére fogdos ugyanígy ahogy a kérdező leírja, hogy szóltam neki, hogy ezt nem szeretem, ezt így ne. Borzasztóan idegesítő, csak nem akarok patáliát csapni.
2017. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!