Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35+ éves agglegények! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35+ éves agglegények! Hogyan telnek a napjaitok? Miért vagytok egyedül? Elhagytak, vagy ti a nőket? Jobb így? Vagy rossz azért néha? Beletörődtetek mér ebbe?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egyedül vagyok, még nem gondolok magamra agglegényként, pedig túl vagyok a 35-ön.


2 éve ő szakított, szeretett volna barát lenni, azt meg én nem akartam annyi év után, így teljesen elváltunk.


Jobb? Rosszabb? Nehezen értelmezhető ebben a kontextusban, természetesen nem jó egyedül lenni, de jobb mint egy rossz kapcsolatban (még ha az enyém nem is volt az).


Beletörődni? Az előző kapcsolatomon túl vagyok minden téren. Újat pedig nem hajtok. Mikor túltettem magam az egészen, akkor újult erővel vetettem magam a randizásba, de rövid időn belül ért pár csalódás (és ez alatt nem azt értem, mikor a nő nemet mond, hanem amikor valami hülye fal hazugsággal koptat le, hogy már nekem kínos pedig elég lenne annyit mondania, "örülök, hogy megismertelek, de ebben nincs szerintem több". Az őszinte "bocs de nem" sosem zavart).


Ez van jelenleg, nem ismerkedem célirányosan, de nem is zárkózom be, eljárok ide-oda, ki tudja (lehet, hogy mégis agglegény vagyok?)

2017. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

43vagyok!Nincs senkik êvek óta!

A betegségem illetve a korom miatt már nem is érdekel a parkereses!

Prostizok néha aztán ennyi!

2017. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*senkim
2017. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
43 évesen még azért 20 év van a nyugdíjig, elvileg nem késtél még le erről.
2017. ápr. 19. 22:51
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap munka, pihi. Hétvégén pihi, házimunka, kikapcsolódás, barkácsolás...

Utóbbiakból én léptem ki, rég volt.

Jobb így mint velük, de lehet van olyan kivel jobb lenne, mint így. Tehát, néha rossz...

Azért vagyok egyedül, mert nem találom az "igazit".

Úgy érzem, lassan beletörődök...

Te?

F/42.

2017. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok. Nekem 27 évesen ért véget egy 7 éves kapcsolatom. Azóta...csak 1-2-3 hónapos kapcsolataim voltak. Igen általában a nők hagytak el. Pl. A legutóbbi kapcsolatom is 3 éve volt. Azóta csak szex kalandjaim voltak. Beletörődtem. Néha összejön egy dugás valakivel. De már gondolkodok a prostin is. Mert a netes ismerkedésnél is csak az irogatás megy, de randira sem jönnek el. Felesleges idő pazarlásnak tartom.
2017. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Veszekedés és hiszti nélkül!
2017. ápr. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk veszekedés és hiszti nekem sem kell. Volt elég az eddigi 5 kapcsolatom alatt. Fél éve vagyok egyedül 32 évesen. Eddig nem volt gond az ismerkedéssel, de most már valahogy nem kellek a nőknek úgy, mint 2-3-5 éve. Eddig is mindig veszekedés volt, meg is csaltak. A tőlem 7+ évvel fiatalabb nőknek csak szexre kellettem pár hónapig, aztán elhagytak. Undorító.
2017. ápr. 20. 08:43
 9/17 anonim ***** válasza:

35 felett egyre nehezebb.


30 évesen mikor egyedül maradtam, akkor még relatív gyorsan volt pár randi, és találtam egy nőt, akivel 5+ évet voltam együtt.


Persze már nem volt olyan könyű az ismerkedés, mint mikor 20-22 éves voltam de azért működött.


Mikor szétmentünk azt gondoltam, hogy megvárom, amíg túl leszek rajta, és ugyanúgy könnyen fog menni. Ennek már 2 éve. Egyszerűen ami régen működött az nem.


A nők nagy része vagy családos, vagy ha nem, akkor túl van millió csalódáson, szakításon, váláson, és sündisznóként bezárkózik a saját kis világába, esély sincs ismerkedni.


Nem akarlak elkeseríteni, de arra biztatlak, ha csak 32 éves vagy, hogy most még megtalálod az igazit, hidd el 35-36-38 évesen milliószor nehezebb lesz.

2017. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről eszembe jut a "Mit tudhatnak az agglegények rólunk nőkről ?

Valószínűleg elég sokat, ezért maradtak agglegények. "


Egyébként meg jól, 1 hónapja diplomáztam.

És nem kívánok kapcsolatokkal foglalkozni. Ennyi. Simán találok magamnak elfoglaltságot.

2017. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!