Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik azok a jelek, nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek, nálatok, fiúk, amikor beszélgettek egy lánnyal, de nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jól elbeszélgetünk, nevetgélünk, amikor találkozunk, de ennyi.Nem jelöl közösségi portálon, és a számom sem kéri el. Mire gondolhatok ilyenkor?

2017. ápr. 20. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Kék elefántra. Vagy egy szivárványos kolibrire. Vagy bármire. Van egy jó hírem: a gondolat szabad, és szárnyalni is képes!
2017. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
De elgondolkozhatnál azon is, hogy miért nem tudnak a mai lányok örülni annak, ha egy jót beszélgetnek valakivel, miért akarnak egyből dugni?
2017. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy félénk vagy nem akar veled màst.


Szerintem azt kellene neked, hogy kiderítsd mi van. Kérdezd meg mi van a lányokkal, van barátnője? Ha nincs akkor meg provokáld kicsit

Kétértelmű dógokkal.

2017. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mik a jelek. Én tényleg nem akarok senkitől

semmit (pl itt), csak egy jót beszélgetni, illetve ha

olyan a beszélgetőpartner, akkor akár máskor is szíve-

sen beszélgetek vele.


A nők viszont alapból többet látnak a dologba, azt hi-

szik, hogy egyből legalább megfektetni akarja a férfi

őket, holott erről szó sincs.


Úgyhogy engem is érdekelne a dolog, pontosabban a for-

dítottja, miért gondolják a nők úgy, hogy egyből kap-

csolati szándékkal akar velük beszélgetni bárki is?

2017. ápr. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos olyan luzer a csajozásba mint én azért nem közeledik!
2017. ápr. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nőként írok bocsi:)

Szerintem, ha nem feszeng a társaságodban, nincs néha zavarban, nincsenek kétértelmű megjegyzések, hatásszünetek, akkor csak baráti a beszélgetés.

2017. ápr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem jelöl közösségi portálon, és a számom sem kéri el."


Miért jelölne közösségi portálon? Minek kérné el a számod? Hiszen ezek nélkül is tudtok beszélgetni, úgy tűnik.

2017. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!