Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez valami játék lenne a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami játék lenne a pasik részéről?

Figyelt kérdés

Az elején heves érdeklődés, nagyon jó beszélgetések, poénkodások, találkozók.. aztán utána átváltanak a fél naponta válaszolok és ha írtam a lánynak azonnal jelentkezek is ki stílusra. De ugyanakkor érdeklődő + még akar találkozókat, de felvesz egy ilyen lesz@rom stílust, ami baromi unalmas.

Kizártnak tartom azt, hogy ne akarjon semmit, mert akkor nem írna, törölne, nem válaszolna. Miért kell ez?


2017. ápr. 22. 13:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%

elolvastam az összes hogyan csajozzunk be könyvet, és most a push pull taktikát alkalmazza :/


Ha kis hercegnőként kezelne már otthagytad volna ugye papírforma szerint.

2017. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
Ez engem is érdekelne. Erre ment rá a kapcsolatom. Folyton fennálló probléma volt, miután szóvá tettem, rövid ideig történt változás, aztán ugyanúgy lesz@rt. Persze neki ez fel sem tűnt, és tök kényelmes volt. :)
2017. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
De hát szimpatikus a srác, szóval tetszene igen, ha jól bánna velem. Most jött el az a pont, hogy elegem lett ebből, nőként nem fogok teperni, ezt benézte.
2017. ápr. 22. 13:51
 4/30 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de naponta, max. félnaponta válaszolok. vagy fontosabb dolgom is, mint a telefont buzerálni nem fontos dolgok miatt.
2017. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
30%
3-as pont azért tetszik mert ezt csinálja veled.
2017. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24%
Én mindig azt várom, hogy eljöjjön ez a pont, hogy csak egy egy percig kelljen chatelni, mert rühellem hosszabb távon. De eleinte meg muszáj chatelni, mert a női nem legtöbb képviselője szeretné megismerni azt, akivel találkozik, de nem ám személyesen, először írni kell nekik, mert beszariak...Hál istennek ezek a chatek abbamaradnak 2-3 hónap után és átveszik a helyét a személyes találkán való kommunikáció. Én meg kb lesz@rom, hogy hiányzom, ha én kibírom az estét, hogy személyesen találkozzunk és ne napközben pötyögjem azt a sz@r telefont, akkor tőle is elvárom.
2017. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De arra se törekedik, hogy áttérjünk a napi személyes találkákra. Az meg, hogy pont ezért tetszik az nem igaz, mert eltörpült a szemembe. Egy valódi férfi nem csinálja ezt...bírom az ilyen PUA baromságokat. :D Ezzel van elrontva minden.
2017. ápr. 22. 14:01
 8/30 anonim ***** válasza:

2-3 hónap cset.. te jó ég. Ha 2-3 nap után nem hajlandó a csaj találkozni élőben, akkor többet nem is írok neki!


" arra se törekedik, hogy áttérjünk a napi személyes találkákra."


Ez meg is válaszolta a kérdésedet!

2017. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8. Akkor miért nem koptat le teljesen? Akkor ne is írjon egyáltalán, ha nem akar semmit.
2017. ápr. 22. 14:18
 10/30 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Kiteríted a kártyáid!

Megmondod, hogy tök szimpi, bejön, de ez a stílus elront mindent, úgyhogyha csak egy béna póz a részéről akkor inkább hagyja el, te értékelni fogod az eredeti koncepciót is, ha viszont ez ő, akkor inkább szeretnéd befejezni az ismerkedést vele, mert neked másra vagy igényed, mint amit nyújtani képes.

Azt meglátod mit reagál. Ennek tükrébe lesz happy end vagy "szakítás". :/


De a manipulatív viselkedéssel szemben nekem a nyílt lapos megoldás jött be eddig a legjobban.

2017. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!