Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez valami játék lenne a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami játék lenne a pasik részéről?

Figyelt kérdés

Az elején heves érdeklődés, nagyon jó beszélgetések, poénkodások, találkozók.. aztán utána átváltanak a fél naponta válaszolok és ha írtam a lánynak azonnal jelentkezek is ki stílusra. De ugyanakkor érdeklődő + még akar találkozókat, de felvesz egy ilyen lesz@rom stílust, ami baromi unalmas.

Kizártnak tartom azt, hogy ne akarjon semmit, mert akkor nem írna, törölne, nem válaszolna. Miért kell ez?


2017. ápr. 22. 13:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

9-es kérdésre a válaszom a következő:


Azért nem koptat le teljesen, mert tartaléknak jól fogsz jönni. Velem ugyanezt csinálja az exem és mivel jól tudja, hogy még szeretem, sajnos meg is teheti. Ki a hibás ezért? Én. Mert már rég nem szabadna válaszolnom, ha megkeres.

Manipulál, fenntartja az érdeklődésed, hogy ha majd nem lesz más, legyél te. Szar belátni, de így van.

2017. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
40%
Tudja, hogy így lehet az érdeklődésedet fenntartani, nem pedig úgy, ha kiszámíthatóan, folyamatosan keres.
2017. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"Tudja, hogy így lehet az érdeklődésedet fenntartani"


SOkáig biztos nem. Én hamar megúnnám, és mehetne isten hírével oda, ahova akar.

2017. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

#9 azért mert ha nincs neki más, akkor te kéznél vagy és jó kiskutya módjára futsz utána akkor is, mint a hogy a példa mutatja.. ha lesz@r magasról!


Az ilyen "hülyék" miatt terjedt el, hogy bunkónak kell lenni a nőkkel, és sz@rni kell rájuk magasról és akkor emberszámba vesznek!


Nem téged minősítelek.. sajnos a legtöbb nő is így reagál a hasonló szitukra!

2017. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ez azért nem helytálló, mert oké, hogy a szimpátia megvan, de egyébként nincs még meg az a többlet, ami miatt úgy érezném, hogy akarom őt. Tartalék lyuknak miért nézne? Eddig se feküdtem le vele.

Most kellene annak a résznek jönnie, hogy meghódítson, de ezek a félnapos üzenetek kiűznek a világból.

2017. ápr. 22. 15:19
 16/30 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem feküdtetek még le, simán tarthat tartaléknak. Ilyenekkel nekem is volt dolgom, hamar le kell őket építeni. Ha már most nem képes energiát fordítani arra, hogy jobban megismerjen, szerinted később lehetne ebből komolyabb kapcsolat?
2017. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nana, azért kivi lennék, te vajon hányszor és milyen minőségben kerested eddig magadtól! :)
2017. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Kerestem őt.
2017. ápr. 22. 15:58
 19/30 anonim ***** válasza:
Most érdeklődő vagy leszärom stílust vett fel? Írod mind a kettőt. Az irkálás nem jelent semmit, unaloműző. De kérdez felőled? És ami a legfontosabb: gyakran hív találkozni?
2017. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Lesz@rom stílust vett fel, de a félnapot üzeneteiben néha benne van a miújság. Hát nem hív túl gyakran...
2017. ápr. 22. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!