Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez valami játék lenne a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami játék lenne a pasik részéről?

Figyelt kérdés

Az elején heves érdeklődés, nagyon jó beszélgetések, poénkodások, találkozók.. aztán utána átváltanak a fél naponta válaszolok és ha írtam a lánynak azonnal jelentkezek is ki stílusra. De ugyanakkor érdeklődő + még akar találkozókat, de felvesz egy ilyen lesz@rom stílust, ami baromi unalmas.

Kizártnak tartom azt, hogy ne akarjon semmit, mert akkor nem írna, törölne, nem válaszolna. Miért kell ez?


2017. ápr. 22. 13:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen a talonban, Kérdező...:/ Az enyém kb 2-3 hetente jelentkezik rövidebb időre és mindig bocsánatot kér és megmagyarázza hogy miért nem írt..így soha nem fog összejönni a szextalálka, már látom😂 Az enyém ráadásul még folyamatosan le is tiltogat mikor olyanja van majd újra feloldja..Több hónapja zajlik ez. Most jutottam el oda hogy tovább már nem érdekel. Most én tiltom, de én végleg. Sajnos. Pedig nálam volt esélye tényleg. De valószínűleg mégsem akar engem eléggé. Vagy van más lány(ok) is a képben. Úgyhogy befejeztem. N
2017. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, mintha az enyémről írtál volna, ő is mindig eltűnöget és letilt mindenhol, aztán egyszer csak visszatér, de nem kedvesen, hanem elkezd cseszegetni, mint egy óvodás. Mondjuk, neki mentális problémája van, úgyhogy nem csoda.
2017. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem normális világ, nem normális emberekkel!! :D
2017. ápr. 22. 17:11
 24/30 anonim ***** válasza:
90%
A legnagyobb probléma mégis abban mutatkozik meg: a normális nők megengedik, hogy szórakozzanak velük. Szedjétek össze magatokat Babáim. :)
2017. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Hát persze, mindenről mi tehetünk!! :)
2017. ápr. 22. 17:40
 26/30 anonim ***** válasza:
Lepontozhatjátok, de van igazság abban, amit ír. Ha nem engednénk meg a férfiaknak, hogy így viselkedjenek, akkor nem lenne rá lehetőségük.
2017. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Most osszam ki félig ismeretlenül, hogy mekkora egy gyökér f@**? Mi jogon oszthatnám már ki? A másik meg az, hogy én nem futok utána, nem írok neki többet, akkor szerinted megengedem? :D Na hagyjuk már ezeket az agyhalott gondolatokat, könyörgöm.
2017. ápr. 22. 18:31
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyenem :) Most már eszembe sincs találkozni vele, de ha rámír, akkor hitegetem :) Kíváncsi vagyok rá, mikor esik le neki, hogy fordult a kocka, nem ő csinál belőlem hülyét, hanem fordítva :)
2017. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Most osszam ki félig ismeretlenül"


Nem kell kiosztani. A #10-es válaszban Noblesse Oblige leírta mit csinálj. Én is ezt tenném.

2017. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Bocsi de mi a f...t akarsz meg tole?tudod kivel taktikazzon meg nyomja a pua baromsagokat. Legyen benned tartas es ne alazkodj, ne legy manipulalhato.


En ha akarok valamit egy lanytol, akkor ugy is viselkedem vele es oszinte vagyok, kimondom es kimutatom. Ugy nevezik felelossegvallalas.


Sajnos azonban a legtobb no nem szereti az oszinte, nyilt lapokat. Azert nyer teret az ilyen manipulalo pszichopata stilus. 26f

2017. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!