Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nő kétszer annyit keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő kétszer annyit keres, mint a férfi (170 nettó vs.320 nettó), akkor törvényszerű a szakítás 1-2 év után?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem, semmi sem törvényszerű. Bárhogy alakulhat az életük az alatt az 1-2 év alatt, és a férfi sem fog mindig 170-et keresni, de lehet a nő sem.
2017. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Lehet ezt intelligensen is kezelni.
2017. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Intelligensen? Megtudja a nő, hogy a pasi 29 évesen csak átlagosan keres és össze sem jön vele...
2017. ápr. 22. 16:12
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

te a vegyész kérdező vagy?


szakadj már le a témától!


ki nem szarja le, mennyit keresel?


annyira sértő, h. azt feltételezed, minden nő a pénzre hajt.


és ha a csaj jobban keres, neked miért fájna?


ez annyira macsó hozzáállás.


2017-ben engedd már meg nekünk, nőknek, hogy jobban keressünk, ha olyan szakmánk van.


a nyavalygás helyett pedig vagy képezd át magad, vagy barátkozz meg a helyzeteddel.

2017. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Eszméletlen mennyi hülyeségen van időd gondolkozni!
2017. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Ha a férfi mindig ezen nyávog és a farka se áll fel, mert ez neki milyen megalázó, akkor igen.

A népi bölcsesség is úgy tartja, hogy suba a subához, guba a gubához.

2017. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
úgy látszik valaki már ismeri a történetedet de én nem. leírhatnád hogy a fizetésed akadályozta a kapcsolat kialakulását vagy már kialakult egy párkapcsolatod és a bérjegyzéked nyilvánosságra kerülése után szakítottatok(ne priviben mert ott csak nőkkel csevegek)
2017. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Változó.


Nekem volt párom, aki sokkal többet keresett, mint én, nem szakításon törtem a fejem, hanem azon, hogy jobban keressek én is (meg is lett az eredménye, szóval nem a $ miatt mentünk szét).


De pl a családban volt olyan férfi, aki pár %-os különbségért is őrjöngött és minden téren bántotta a feleségét, mert nem tudta feldolgozni, hogy a feleség ha egy picivel is de sikeresebb.

2017. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%

hülye vagy, kérdező, sorry


ha szakít veled, nem a lóvé miatt, szerintem vannak gondok nálad azon kívül sem

2017. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha a férfinek hatalmas a kisebbségi komplexusa,akkor esélyes,hogy szétmennek.
2017. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!