Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hátrálnak meg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hátrálnak meg a nők vagy kezdenek el szimpátiát veszíteni az adott pl 30 éves férfi felé, aki, , csak" albérletben él és egyedül nem tud saját lakást venni? Holott az adott nőnek sincs sajátja.

Figyelt kérdés
Van 3 millió ft megspórolt pénzem, plusz saját 5 éves 2 milliós autóm. Amíg otthon éltem és 6 évet dolgoztam az egyetem után, ezt 9össze tudtam szedni. De én egyedül nem veszek fel az átlagfizetésemmel 8-10 milliós lakáshitelt, csak ha van stabil párkapcsolatom, akivel tervezhetek komolyan, akár lakásvásárlást is. Egyedül nem könnyen menne 100 ezer havi (albérlet csak 45 plusz rezsi)lakáshitel plusz rezsi. Erre meg csak néznek a nők, hogy hogy nincs saját. Mikor nekik sincs. Lehet hülyéket fogtam ki eddig, vagy tényleg ez a minimum elvárás. Csak nekem nem volt örökségem, sem milliomos szüleim, pláne, hogy édesapám 13 éve nem él már.
2017. ápr. 23. 09:09
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Az nem tudom miért jobb, ha az adott férfinak van, de tiszta idegroncs, mert ott van rajta a 25-30 évre való 20+ milliós hitel és bármikor visszaveheti a bank, ha a munkahely bedöglik vagy nő a thm.
2017. ápr. 23. 09:11
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
30 évesen pont albérletben laktam, és a kutyát nem érdekelt a dolog. Egy nagyon szép kis lakást béreltem egyedül kellemes helye, és a nők inkább el voltak ájulva, hogy milyen jó kiülni a kertbe dumálni, nem azon pörögtek, hogy nem az enyém, csak bérlem.
2017. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg én fogtam ki ,,rossz" nőket.
2017. ápr. 23. 09:14
 4/37 anonim ***** válasza:
27%

Nekem személy szerint az a bajom az albérlettel, hogy iszonyú bizonytalanság.bármikor szólhatnak,hogy jövő hónaptól szevasz.vagy ha nem is törcényes, bejelwntetten adózó főbérlő van, akkor bármit megrehet, akár jövőhéttől elküldhet.

Nekem ez azért nagyon ijesztő,mert nagyon rossz körülmények közt éltem gyerekkoromban,volt,hogy kilakoltattak,nem tudtuk hol alszunk este,stb. Anyukám két éve halt meg, azóta a férjénél lakom szivességből,de már mennem kellene.viszont ha innen kiteszem a lábam,soha nem jöhetek vissza. Ha egy főbérlő csak úgy kitesz,megint nem lesz hol aludnom és ettől rettegek. Ennek ellenére a vőlegényemnek sincs hol laknia igazából és valószínűleg életünk végéig albérletről albérletre kell majd vándorolni,mert sosem lesz saját. Az ő szülei 3 és 10 éve haltak meg, félvállalták a hiteleilet egy vidéki házzal,de a hitelek már elharapóztak és oda lett a ház is,de van hitel is.

Nekem az albérlet egyenlő a létbizonytalansággal.

2017. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
30%

Hülye p*csákat fogtál ki, és jobb is, ha egyedül tolod így tovább! A közös hitel is hitel, és keserűbb is tud lenni...

Az a három milla lassan egy garzon,..., mert kell egy hely, ahova boldogan érkezel! ;)

2017. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában azt az elvárást ismerem, hogy a férfinek legyen lakása, meg kocsija, és ezt olyan hölgyek is hangoztatják, akiknek a karrierívéből látod, hogy még eg albérletet sem tudnának egyedül fenntartani.


Ez szerintem is visszás. Ezzel együtt viszont az albérlettel már nem sokaknak volt gondja.


A másik, hogy próbálj nem olyan nővel ismerkedni, aki otthon lakik így a 30 felé közeledve. Ők azok, akik tudják, hogy CSAK és KIZÁRÓLAG akkor tudnak kiszabadulni anyuka és apuka mellől, ha a férfinek van lakása, ezért a nagy hajtás.


Én pl igyekeztem olyan nőkkel randizni, akik már nem otthon laktak (nem feltétlen saját lakás, de kollégium, lakótársakkal, albérlet, bármi). Az ilyen nő pontosan tudja, hogy egy lakás/albérlet megszerzése mennyi energia, és tudja értékelni, hogy képes vagy fenntartani egy albérletet anélkül

2017. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az albérlet egyenlő a létbizonytalansággal."


legalább fél tucat ismerősöm veszítette el a válság alatt a lakását (férfiak, nők vegyesen, a válság nem válogat).


a bankhitel pont annyira létbizonytalanság, ha nincs mellette annyi tartalékod, hogy 2 évig lazán fizesd belőle a hitelt.


volt, aki a munkáját veszítette, másnak csak annyira megnőtt a törlesztője, hogy képtelenség volt kigazdálkodni, előbb felélte a lakás a tőkéjét, aztán felélte a megtakarítását, és a végén így is vitte a bank, volt aki 10+ milliót bukott.


És ez nem is volt olyan nagyon régen, mégis, milyen gyorsan elfelejtettük, hogy bizony a saját lakást (ha az még nincs kifizetve) ugyanolyan könnyű elbukni mindenestül, mint az albérletet, de ez utóbbinál legalább általában marad annyi pénz a zsebedben, hogy másikat vegyél ki.

2017. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Édesanyám élettársa 8 éve vett fel 4 milliós hitelt a lakásvásárlásra. De közben meghalt a párja, egyedül kellett fizetnie tovább a hirtelen másfélszeresére nőtt hitelt. Ketten még csak-csak tudták, de egyedül nem megy. Azóta csak nőtt és nőtt a tartozása (pedig csak panel), az elkövetkező hetekben mennek felszámolni és lehet visznek mindent, a lakást és az ingóságokat is. Nem ,,ciciznek", a bank keményebb, mint a főbérlő.
2017. ápr. 23. 09:32
 9/37 anonim ***** válasza:
70%
A férfi saját vagy hitellel terhelt házát el tudja venni a drágalátos nő ha válik,de albérlettel mit sem ér,az akkor sem lesz az ővé. Kismillió példa van erre,hogy földönfutó hajléktalanná tettek férjeket. Már ismerkedési szakaszban nem azt lesik milyen jó lesz ezzel a balekkal megházasodni ,hanem majd milyen jó biznisz lesz elválni.
2017. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
59%
Legenda utolsó. Ha ismernéd a magyar családjogot, akkor tudnád, hogy a házasság előtt szerzett ingatlan különvagyonnak számít, és a válásnál marad. Ez alól az ingatlanra bizonyíthatóan költött közös pénz természetesen kivétel (felújítás, hitel törlesztés), de ettől ha van egy ingatlanod, akkor azt az asszony nem fogja elvenni.
2017. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!