Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, előfordulhat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordulhat, hogy akár évek után szóltok egy visszautasitott barátnak, hogy mégis megpróbálhatjuk?

Figyelt kérdés
mert változtatok, mert rájöttetek hogy ilyen pasi kell nektek mégis
2017. ápr. 23. 11:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen nem fordulhat elő. Ha visszautasítottam, akkor valószínűleg nem volt rám hatással, mint férfi, és nem ütötte meg a mércét sem. Ez meg sose fog változni, mert hiába kupálja ki magát, ha nincs kémia.
2017. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A félelmek, racionális gondolatok elnyomhatják ám az érzelmeket!
2017. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
nem, ha régen nem érdekelt most se fog
2017. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

A #2 válaszadó nagyon jól mondja, ilyenkor kell elküldeni a 3,14csába, de előtte még hasznos megalázni és jól kinevetni. Én simán megtenném, ez a karma: amilyen mértékkel mérsz, olyannal kapod vissza...

Adtam nekik a zöld pacsikat!

2017. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: ilyen stílussal ki akarna hozzád visszamenni. Tényleg el se tudjátok képzelni, hogy emberek békében szakítanak? Pl. mert épp kiköltözik valaki külföldre, nem keres akkor komoly kapcsolatot. Vagy eredetileg nagyon más jövőben gondolkodtatok, de közben változott a dolog.
2017. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem veszítek azzal semmit, 16:34, hisz addig se volt senkim. Ha visszajönne, a régi szép emlékekre való tekintettel teljes joggal rúgnám ki páros lábbal. Neki se volt lelkiismeret-furdalása miattam, akkor nekem miért kéne, hogy legyen? Ha ő ilyen könnyelműen kezelte egy másik ember érzéseit, és nem gondolt a jövőre, akkor ugyanezt én is megtehetem. Így kívánja az egyensúly.

Ez amúgy sima karma: what comes around, goes around, mondja a míves angol.

2017. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Rendben, de mindenre válaszoltál, csak arra nem, amit írtam.
2017. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy mit gondolok a békében szakításról. Az se változtat sokat a dolgon. Úgy értem, a szakítás az szakítás, tény, hogy jobb, mint az ordibálós megcsalós nagyjelenetes, de a végeredményen nemigen változtat.

Szokták mondani, hogy újramelegítve csak a "tőtöttkápi" jó, és van is benne igazság. Te se mernél virágot tenni olyan vázába, ami előzőleg már eltört, és utólag lett összeragasztva. Mi van, ha a víz feloldja a ragasztót?

A bizalom roppant törékeny dolog, és csak egyszer lehet elveszíteni.

2017. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Értem, amit mondasz, de szerintem az általam példázott esetekben a bizalom sehol sem tört meg.
2017. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha a bizalom nem tört meg, az persze más. De nehezen tudom elképzelni, hogy egy szakítás, szétválás SEMMI sérüléssel nem jár...
2017. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!