Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak esetében a szépség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak esetében a szépség vagy inkább a magasság (testalkat), ami kritikusabb tényező társkereséskor?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam a fórumokon csajoktól/nőktől, hogy igazán nem létezik csúnya pasi csak karakteres arc, az sokkal fontosabb, hogy legyen férfias megjelenésű és határozott (ami alatt a testalkatot tudom csak érteni). Olyat viszont szinte sosem olvastam még, hogy tök mindegy milyen izmos alkata van vagy milyen magas, csak ne legyen elhízott és legyen helyes/jóképű. Utóbbi talán még akár igaz is lenne rám (bár mondjuk elég vékony vagyok a 170 centim mellé, ami ellen kondival azért bármikor tehetnék, ha látnám végre a fényt az alagút végén), ennek ellenére még kvázi senkitől nem tapasztaltam pozitív visszajelzést. A kettő közül melyik a jobb? A minőség a mennyiség rovására vagy a mennyiség a minőség rovására? :D

Ha lehetséges inkább csajok írjanak és amennyiben tudtok, küldjetek pasiról olyan képet, aki még éppen bejön nektek és ami már nem!



2016. jún. 20. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok, de saját tapasztalat alapján mondhatom, hogy a jóképűség + izmos test a nyerő kombó. Lehetsz akármilyen magas, ha mellé nem vagy jóképű, hoppon fogsz maradni.
2016. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Szóval amúgy nem tudom mit picsogsz itt folyton. Én a helyedben 170 centi magasan már rég kigyúrtam volna magam, mint egy állat, nem kis vékony gyerekként sajnálkoznék! Örülnél inkább, hogy alig kerül erőfeszítésbe az izomépítés. Nekem majd két méteres srácként minden dekáért vért kell izzadni.
2016. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
170 centisen eszméletlenül jóképűnek kell lenned, hogy valami esélyed legyen nőt szerezni. A magasság a legfontosabb a nők számára, ezután következik a jóképűség, majd a testalkat.
2016. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A magasság max annyiban számít a nőknek hogy náluk ne legyél alacsonyabb, de hazánkban az átlag női magasság 160 cm körül van. Viszont ha nem jó a testetek, a stílusotok és képtelenek vagytok férfiként viselkedni akkor 190 cm-el sem lenne semmi esélyetek! Egy nő sem jön össze csak azért egy pasival mert magas, értsétek már meg. Valószínű a magasság mellett sok más jó tulajdonsága is van. De ezeket ti is megszerezhetitek és akkor mindegy lesz hogy csak 5 cm-rel vagytok magasabbak a lánynál. Nekem volt 172 cm-es pasim (én 165cm vagyok) és egyszer sem gondolkoztam el azon hogy ő most alacsony vagy nem, eszembe sem jutott ilyesmi, az meg végképp nem hogy emiatt elküldjem. Viszont sportos teste volt és ku*va jófej. A helyesség már inkább számít sok lánynál, de igazából az a lényeg hogy férfias, sármos legyen nem kifejezetten a szépfiús szépség.
2016. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

3as, ez akkora baromság :D


a húgom, aki értelmes, szép lány (és 169 centis) előző két barátja is 170 centi körüli volt (az egyik 1-2 centivel alacsonyabb volt nála, a másik ugyan ennyivel magasabb)

alapvetően ha választani kell, a magasabb tetszik neki, de mind a két srác megfogta (és nem jóképűséggel, tesóm szerint mindkettő aranyos, szerintem átlagosak)


ez a hozzám legközelebbi példa. de legközelebb utcán sétálva szemellenző nélkül vegyétek szemügyre a párokat, rengeteg 170 centi körüli pasi (nem, nem jóképű, nem pénzes) járkál barátnővel :D


egyébként egyénfüggő szerintem, melyik lánynak mi a fontosabb.

2016. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyanyáink azt mondták, ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél, az már remek férj lesz.
2016. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Csak azóta elég sokat változtak a nők preferenciái.
2016. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fenét változtak. Nagyanyáink se tinikorukban mondták ezt. A felnőtt nők pedig ma sem a szemükkel, hanem a fülükkel lesznek szerelmesek
2016. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!