Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok ingyenes, valamire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ingyenes, valamire való társkereső oldalt mondani?

Figyelt kérdés

Na, nem badoo és hasonlók, nekem az nagyon húspiac jellegű téma, és nagyon kétlem, hogy arról szólna amit én keresek.

Nem a személyes ismerkedéssel van gondom, hanem nem igazán kerülök olyan helyzetbe, hogy ismerkedni tudjak új emberekkel, mondjuk itt Szekszárd környékén elég nehéz is, nem sok olyan hely van, ahol tényleg lehet ismerkedni, nem igazán tévednek be lányok sehová, ha nincs valami érdemes koncert. Vagy csak egyszerűen nem fúj oda a szél, ahová kéne.

Egyébként 24 éves vagyok. Köszi a választ!


2017. ápr. 23. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudunk, mert nincs ilyen.
2017. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt tapasztalom sajnos
2017. ápr. 23. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem hogy sokan lazán elköltenek 2000 forintot egy hónapban (sokszor, többször) egy-egy randira (ami mondjuk fejenként egy-két ital), de sajnálnak ugyanannyi egyszeri pénzt egy társkeresőre.


Miért van az hogy egy randira elversz lazán mondjuk 2000 forintnál többet, havi többször is, de arra hogy társkeresőn (az ottani szintnek megfelelően) igényesen ismerkedj, ugyanúgy már zsugori vagy ennyi pénzt adni?


Én egy évig fizettem elő egy konkrét, elég közismert oldalon és nagyon megérte. Nem értem mi rengeteg emberben ez a gátlás pont ezzel kapcsolatban.

2017. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A love.hu-ról és a szivkuldi.hu-ról tudsz küldeni ingyenesen üzenetet
2017. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ingyenesség és az igényesség még sosem függött össze, mióta világ a világ!
2017. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3:

Ott a pont!

Loveponthu félig meddig ingyenes, s van több is hasonló.

Esetleg a randimásképpponthu...

2017. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3#

Nem a pénz a gátláspont. Nem lennék zsugori kifizetni érte 10.000Ft -ot sem, ha tudnám hogy az ott lévő felhasználók tényleg valósak, de sok esetben nem azok. Azzal, hogy fizetek érte, még nem lesz minőségi egy oldal. Ergo miről is beszélsz? Ne, ne válaszold meg.

2017. ápr. 23. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:

7:


Menj fel a top 5 leglátogatottabb magyarországi társkereső oldal egyikére. Nem kell nagyon válogatnod. Azokra, amik napi többszázezres látogatottsággal bírnak.


Ott valósak az emberek.

2017. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Belinkelnéd nekem azt a top 5 társkereső oldalt? Köszi!
2017. ápr. 25. 22:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt törlik, akkor elküldöm privátban:


csajokespasik.hu

love.hu

lovebox.hu

randivonal.hu

párom.hu (itt vidékről kevesen vannak viszonylag)


Én például éppen a legelsőn voltam fent, de egy jó barátom meg a negyediken (és bevált mindkettő). A lényeg, hogy amik már több mint 10 éve működnek és tényleg sok százezres, akár milliós tagságuk van és napi soktízezres, akár százezres látogatottságuk, ott nagy a választék.

2017. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!