Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyei vannak a társkeresésben egy motiválatlan/lusta/közömbös egyetemista srácnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Csak röviden magamról: Elképesztően lusta és fásult/motiválatlan vagyok. Emiatt nincsenek hobbijaim, nem járok szórakozni, nem beszélgetek emberekkel és nem is sportolok. Utóbbi is a lustasággal köthető össze, ráadásul emiatt sovány és alacsony is vagyok. Szeretek panaszkodni, sajnálkozni és nem bírom a sikeres embereket (hosszú évek óta tanulok már az egyetemen és még messze a vége, mert lusta és flegma vagyok, emiatt nem szeretek tanulni) illetve utálom a féktelen hedonizmust, romantikát és boldogságot. A barátnőmet első randi során legszívesebben egy old timer autóversenyre vinném el, hadd szagolja a füstöt és az égett gumit miközben én végig ülök a tribünön és nézek ki a fejemből. Ennél jobb programot úgysem tudnék kitalálni, ahol nem érezném magamat kínosnak. Egy ilyen pasihoz milyen csaj illik?

2017. ápr. 25. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esélyed, ennél egy molylepke többet tud felmutatni.

Esetleg ha találsz hasonló befásult unalmas csajt akkor bámulhatjátok együtt a tévét.

2017. ápr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Oké leírtad az összes rossz tulajdonságod, ami mind olyan, ami egy nőnek sem tetszik.

És ezek mellett mik a jók? Lehet vannak annyira jó tulajdonságaid ezek mellett, amik miatt valakinek érdemes lesz ezeket elfogadnia

2017. ápr. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Oké leírtad az összes rossz tulajdonságod amik nincsen olyan nő akinek tetszene.

De milyenek a jó tulajdonságaid?

Lehet vannak annyira jók, hogy valakinek megérje cserébe elfogadni ezeket

2017. ápr. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Oké leírtad az összes rossz tulajdonságod, ami mind olyan, ami egy nőnek sem tetszik.

És ezek mellett mik a jók? Lehet vannak annyira jó tulajdonságaid ezek mellett, amik miatt valakinek érdemes lesz ezeket elfogadnia

2017. ápr. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, valami hiba csúszott az internetembe, természetesen az utóbbi három választ mind én írtam, mégegyszer bocsánat.
2017. ápr. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

71%-os milyen aranyos :D


jót ír,

mesélj mik a jó tulajdonságaid


N

2017. ápr. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Neked egy horgász csaj kell. Remélem segítettem.

30/f

2017. ápr. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen senkiházik ritkán ismerik fel a saját nyomorukat, szóval vagy csak kitaláltad ezt az önjellemzést, vagy zseniálisan ismered magad. Ha igaz, amit írsz, és tudatában is vagy a hiányosságaidnak, akkor változtatni is tudsz rajta.
2017. ápr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szimpi. A kedvenc programom az ágyban fekvés gyorskajával egy film előtt.


Vicces, de vékony vagyok.


Sikeresnek tűnnék melletted.


Viszont a magasságod..

Azzal nem tudnék kibékülni. 170 alatt vagy?

2017. ápr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%

Valami nõietlen csajnàl akire nem biztoa,hogy beindulsz.

Talàn szóba àll veled,csinos tuti nem lesz kb. 80-90kilós postàs vagy gyrosos nõk között keresgélj.

2017. ápr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!