Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még a duci, kövér nők sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még a duci, kövér nők sem akarnak elhízott pasit, viszont népegészségügyi probléma az elhízás fiatal korban akkor nagyon sok nő nem fogja megtalálni a párját és így sok lesz az elkeseredett macskás nő?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 07:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarnak, de bevállalják.


Másrészt a parjukkal szemben ugyanúgy megy a kamu, hogy nem kövér, hanem erős, meg nehéz a csontjai, meg férfiasan masszív

2017. ápr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
# meg nagy maci
2017. ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell nagyon elhizni. Ennyi. Lehet normalisan étkezni nem művészet én is ezt csinálom és így nem vagyok kövér férfi. De lazán elhizom ha nem figyelek, havi 5 kiló ramszalad.
2017. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
A kövér nők is találnak maguknak jól kinéző pasit.
2017. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4. Nem igaz..kamu


1. Statisztikailag sem stimmel a dolog


2. Csomó ilyen nőt ismerek aki hosszú évek óta sír hogy nincs manapság egy normális pasi sem....

2017. ápr. 25. 07:44
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk a kövérségnek és a normálisságnak nagyjából 0 (azaz nulla) köze van egymáshoz. Nekem eddig csak vékony alkatú, szálkás párjaim voltak, mind hülye volt. A mostani is szálkás, mégis normális. Én világéletemben molett/kövér/gömbölyű, nevezd, aminek akarod voltam, a személyiségem mégis mindig ugyanolyan.
2017. ápr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is volt kövér csajismerős, aki a sportos pasikat szerette inkább bevállalt egy éjszakákat, mint lejjebb adja az igényt.


Én is voltam vele, elég bevállalós volt, de másra nagyon senkinek nem kellett

2017. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

azért lesz sok, mert addig válogat az összes, míg nem marad már senki aki hinne nekik...

Utána persze sírnak 30 évesen, hogy nincs egy normális férfi se.

de van, csak olyanoknál akik megérdemlik, és nem egy retek, mindenkivel kapcsolatban is flörtölgető, megcsaló, stb nővel.

2017. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Na és miért probléma, hogy egyedül maradnak? Az ő életük nem a tied. Igazuk van, inkább egy macska, legalább az nem szól be, nem beszél sokat hülyeségeket. :))
2017. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

A kover nok se kellenek sok pasinak, szoval sokuk azert van egyedul, mert meg egy csunyabb ferfi sem akar veluk osszejonni.

Amugy ismerek egy ilyen szerencsetlen part, nem sulyosan, de nagydarab srac es igenytelen, csunya baratno. Hat a baratno ugy nez ki allandoan, mint aki mindjart elsirja magat, a pasit meg meg nem hallottam, hogy ne ugy szolna a nohoz, mintha az utolso csicskaja lenne. Majdnem minden nap latom meloban, amikor a lany hoz neki valamit a boltbol, mindig jol lecseszi, aztan telefonon is csak szidja folyamatosan. Ennel akkor mar jobb szerintem egy tucat aranyos, dorombolo macska :D

2017. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!