Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még a duci, kövér nők sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még a duci, kövér nők sem akarnak elhízott pasit, viszont népegészségügyi probléma az elhízás fiatal korban akkor nagyon sok nő nem fogja megtalálni a párját és így sok lesz az elkeseredett macskás nő?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 07:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A külső az külső, emiatt kár bántani a meghízott nőket, inkább a belső az, ami miatt egyedül maradnak emberek.

Van pár fajta embertípus, (mivel férfi vagyok, így a nőket tudom csak leírni) akik a jellemük miatt sosem fognak találni párt maguknak. Lásd a feminácik, agresszív, öntelt, okoskodó, félig-meddig mégis nők, akik önigazolásként inkább csoportokba tömörülnek, és így sosem kerülnek ki az ördögi körből.

Csak én ezeket valahogy mind megbélyegezném, mint a középkorban, mert a fórumaikon elég érdekes dolgokat lehet olvasgatni....aztán egy nőről külsőleg megállapítani, hogy ilyen-e? Talán annyi, hogy jóval rondábbak az átlagnál.

2017. ápr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Duci vagyok, nekem nincsen gondom a duci pasikkal, belőlük is találkoztam abszolút szerethetővel, mégis, eddig mindig normál/vékonyabb testalkatú barátaim voltak. Érdekes módon pont azt veszem észre, hogy a túlsúlyos férfiaknak kifejezetten nem tetszenek a duci/túlsúlyos nők, sőt, általában az ilyen férfiak a legbunkóbbak velünk. Nem tudom miért, valószínűleg magukat látják bennünk, de pont hogy azt tapasztalom, hogy a duci férfiaknak a vékony lányok kellenek.
2017. ápr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Hát talán egy kezemen meg tudom számolni, hogy életemben hány férfi tudott rám igazán hatással lenni, valami olyan belső értéket villogtatni amivel megfogott.


Mert sokkal többen tudnak merci kulcsot villogtatni, de ez sajnos önmagában kevés ,ettől egy férfi nem lesz még izgalmas társaság, amit a legtöbb normális nő igényelne. Még a tapasztalt, komoly férfiak nagy része is legtöbbször csak saját érdemeik vagy kapcsolataik felmagasztalásával szeretik kitölteni a közös időt. Nem, 30-on felül már látja az ember lánya, hogy nagyon semmiről sem marad le, macskával vagy anélkül az most tök mindegy de egyedül él.

2017. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Duci vagyok, mégis tudtam számomra vonzó partnert találni, akivel már több, mint másfél éve öröm minden pillanat.


Kondi helyett a belsőmre gyúrok, és attól függetlenül, hogy hülyén néznék ki haspólóban, még nem vagyok visszataszító. ^^


21/L

2017. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Menj ki az USA-ba, ha ennyira zavar :) Ott csak nehezen találsz olyan embert, aki nincs elhízva. Ha találsz is, valószínűleg fitness modell lesz. 100 kiló a sztenderd. Senkit nem zavar a párkeresésben.
2017. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezt a demagógot a Hufi/ Redpill vonal próbálja tudatosan nők arcába nyomni. Senki nincs elkeseredve, csak ők szeretnék hogy Juli érezze magát elveszve. ;)


Azt sulykolják, hogy 30+ felett rezeg a léc kisanyám, gyorsan fogj egy akármilyen faszit, még egy debillel is százszor jobb, mint egyedül élni. Pedig mennyire nincs igazuk.

Akinek már volt szerencséje kifogni pár ilyen "finom" tagot, az tudja miről beszélek.

2017. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben is az van hogy a túlsúlyos srácoknak nem tetszenek a ducibb csajok:D Viszont több átlagos testalkatú fiú ismerősöm van akiket meg nem zavar ha duci a lány. Szóval sztem általánosságban elmondható hogy a kövérek nem vonzódnak egymáshoz:D
2017. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!