Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a szingli nők, hogy a párkapcsolati cikkek és idézetek tömege az igazi férfiról, amit az adatlapjukon megosztanak nem éppen a visszájára sül majd el?

Figyelt kérdés

Ez egy jól ismert jelenség szerintem a 30-35 közötti egyedülálló nőknél, amikor már a sokadik sikertelen párkapcsolat után eluralkodik rajtuk a kétségbeesés, hogy talán soha nem jön el a nagy ő, akkor teliszemetelik az oldalukat mindenféle csöpögős linkekkel bizonyítván ezzel nem is tudom pontosan mit...gondolom azt, hogy ők is érző lények, de valamiért az idézetek mellett minden második kép egy mély dekoltázs, vagy csábosan néző kisminkelt arc, ami érvénytelenít is kb. minden belső értékekre való hivatkozást, amiről a filléres idézetek szólnának.


Na most ha ezt hírfolyamot meglátja egy feltételezhetően számukra igazi férfi, aki vélhetően azért nézi az adatlapot, mert érdeklődik a nő iránt, mit fog mégis érezni? Normális, egészséges, nem lúzer lelkületű férfi szerintem pont az ilyen nő elől menekül - aki már az előző kapcsolatában is foggal körömmel kapaszkodott belé, aki egyáltalán nem volt ténylegesen aző személyére kíváncsi, mert volt a fejében egy kép az ideális pasiról, és mindenáron elvárta, hogy a férfi ennek megfeleljen. Aki ezt átélte, szerintem nem kell magyaráznom, mennyire idegőrlő és önbizalomromboló az egész folyamat mindkét fél számára - az egyik abban megy tönkre, hogy idióta elvárásoknak kell megfelelnie nap mint nap, a másik meg azért, mert nem tud találni olyat, aki ennek képes lenne megfelelni (még jó hogy).


Szóval nem lenne több értelme mértékletességet, önismeretet és főleg alázatot tanulni az ilyen embereknek? És remélem, kiderült, hogy itt nem csupán a nőkre gondolok, férfiaknál is bőven megvan ez az apatikus önsajnálat, csak ők inkább egy sör mellett sírják el a sz.rjaikat, nem a facebookon csöpögnek.


2017. ápr. 25. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen exem. Minden szarban (ès mèg az ellenkezőjèben is!) igazat adott mindig nekem. A vègère viszont ez kìnossá vált számomra, mivel tudtam az okát (kor, kètsègbeesès). Sajnos viszont ezzel megteremtette számomra a "pont hozzám illő nő" illúzióját. 24perföbetű
2017. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek az ilyen emberek, meg nagyon a közösségi megosztások sem, biztos van olyan nő is aki nem csak kliséket osztogat meg és látszik hogy célokkal teli tartalmas életet él.

Magyarul két lábbal áll a földön, én nem egy nőt ismerek aki nem csak álmodozással telik a napja. Ha nyitott szemmel jársz te is találni fogsz ilyet. :)

2017. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű ebbe nem gondolnak bele, csak szerelmesek...úgy valakibe, talán csak a szerelembe.
2017. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszabb ***** válasza:
0%

Akad több nő is a (hála istennek távolabbi) ismerősi körömből, akik hasonló attitűddel rendelkeznek, mint ami a kérdező leírásában szerepel. Hosszú-hosszú évek óta egyedülállóak, a FB faluk 3/4 része a tökéletes párkapcsolatról, a tökéletes nőről (saját magukra utalva) és a tökéletes férfiról szólnak, utóbbit általában még ki is szokták egészíteni olykor-olykor férfiakat ócsároló femináci posztokkal is. Fő az "egyensúly", hehe! Na most pont az egyensúly nem jellemzi ezeket a nőket, mert valami elképesztő módon elviselhetetlenek természetre, így nem is csoda, hogy idő előtt még a rájuk kíváncsi férfi is lekopik róluk, aztán persze olyankor szoktak kikelni magukból a "minden férfi szemét", a "minden férfi szexre hajt" címkéjű beszólásaikkal. Mellesleg némelyik nőszemély a képmutatás valóságos netovábbja: elárasztják a saját falukat (és sajnos az enyémet is, mert nálam is megjelenik) mindenféle érzelemdús, tömény csöpögéssel, miközben többen is tudják róluk, hogy a volt barátjukat orrba-szájba, gusztustalan módon csalták, s csak annak nem volt az egész nyilvánvaló, aki vak és süket volt.


Szóval automatikusan tovább szoktam pörgetni ezeket az álszent, képmutató, hülyének néző, hazug női kifakadásokat.


Mellesleg milyen gáz lenne már, ha fordított szerepben történne mindez, mi? Minden átvert/kihasznált/stb. hapsi azonnal szaladna FB-ra posztolgatni az Oravecz Coelho-kat hónapokon/éveken keresztül. :D

2017. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemtom kérlek, de az ilyen álompasas-megosztó nőket simán átlépem.


Én nem álom vagyok, hanem valóság. Hús-vér, ha úgy jobban tetszik.

2017. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugy vagyok ezzel hogy az egyik dolog üti a másikat.

Kiteszi mindenét de ő komoly kapcsolatra keres komoly férfit.

Nekem a köldökig érő dekoltázsok, a csücsörítős képek, piával cigivel pózolós, de sorolhatnám (igen sajnos 30 felett is van ilyen nem kevés) .... Éppen hogy nem egy komoly nő benyomását keltik, így ki is hagyom őket. Aki ezzel akar megfogni egy férfit, az minden csak nem komoly nő. Én ugyanúgy komoly kapcsolatot keresek, de komoly nővel és nem egy gyerekkel.

2017. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!