Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itt síró csúnyább, kövérebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt síró csúnyább, kövérebb férfiak miért itt sírnak ahelyett hogy becsajoznának?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ennél a kérdésnél is itt sír a férfi hogy lehet-e ilyen barátnője, ahelyett hogy cselekedne..


Ismertem egy majdnem hasonló súlyú férfit akinek szinte ilyen barátnője volt, pedig nem volt gazdag. Egyszerűen jó dumája humora volt és a belsőjét megszerette a csinos nő.

Szóval igenis sikerülhet ilyen pasinak ilyen nő, csak tenni kéne valamit érte és nem itt sírni.


2017. ápr. 25. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

egyszerűbb rinyálni, mint cselekedni


24F

2017. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az az ismerősöm amúgy 108 kg volt szóval majdnem ennyi, de alacsonyabb volt.
2017. ápr. 25. 12:55
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért írnak ide (is) hátha valaki ír nekik privátban. Vagy ők ráírnak szimpatikus hozzászólókra.
2017. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

önbizalom kérdése.

mindig ezt mondják a nők, hogy legyen önbizalmad, legyél határozott, és tapadnak rád.

jahh igen, és mégis hogyan legyél határozott, és önbizalommal teli, ha folyton csak elutasítanak?

ezt árulja el valaki

26/F

2017. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem tűnt fel hogy az a kérdés az trollkodás? Szomorú ha ennyire vak vagy.

Másik dolog...itt van mikor a normális kinézetű is sír, nem csak a kövér férfi. általánosító kérdés amit kiírtál, gondolom erre sem jöttél rá.

Ha meg régi motoros vagy a "magyasvékonysárcot" ismerheted innen, napi szinten rinyált anno.

2017. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem tűnt fel hogy az a kérdés az trollkodás? Szomorú ha ennyire vak vagy.


Miért lenne trollkodás....Miből gondolod?

Én személyesen is ismertem ilyen síró gyereket....(szerintem tök komoly a dolog)

2017. ápr. 25. 13:01
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Mert önzőek, nem képesek a saját szintjükön párt keresni.
2017. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Én meg azt nem értem,hogy aki kövér,az a rinyálás helyett miért nem kezd el diétázni meg edzeni?Ha már az arcberendezésén nem is tud változtatni.A nagyon vékonyakra is ugyanez a jellemző.Ők sem mennének el ám edzeni,hogy legalább legyen valami formájuk.De nem,mert könnyebb itt kérdezgetni,hogy:"van olyan lány,akinek bejönnek a nagyon vékony/kövér srácok?"

Önsajnálattal még nem igazán sikrült itt becsajozni gondolom senkinek.

2017. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én meg azt nem értem,hogy aki kövér,az a rinyálás helyett miért nem kezd el diétázni meg edzeni?


Minek menjen el???? Ha jó személyiség az a lényeg és ilyen külsővel is lehet csinos lány találni.

Ha rossz a személyisége akkor fogyhat izmosodhat bárhogy egy nőnek sem fog kelleni....


Mondom tapasztalat!!!!!!!

2017. ápr. 25. 13:07
 10/18 anonim ***** válasza:

#6: A válaszából levehető!

Pl.: "Miért lenne troll? Mert fontos a vonzalom?

Tudom fogyni kéne de állítólag sok nő a macis pasikat szereti"

Aztán már nem is válaszolt senkinek...nagy trollkodás az egész.

2017. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!