Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem veszik észre magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik észre magukat a lányok, hogy ők a nagyképűek, és nem é vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Már 2 ilyen is volt az utóbbi időben.


Csaj tök flegma, bármit kérdeztem, "miért érdekel? Amúgy nem mondom meg", meg hasonlók, tök alap kérdésekre. Ezen én kiakadtam, és mondtam neki, hogy próbálnék vele beszélgetni, ha nem tűnne fel. Erre a válasz: ő meg nem. Na akkor elküldtem a franca, letiltott, haveromtól meg azt hallottam vissza, hogy azért tiltott, mert kimutattam, mekkora bunkó vagyok.


Másik csaj simán ignorálta az üzeneteimet, csak nagy ritkán volt képes válaszolni, akkor is napokkal később, pedig folyamatosan fent volt, rakta ki a képeit. Aztán egyszer eldurrant az agyam, megkérdeztem, hogy 10-ből hány pontosnak kell lennie egy pasinak, hogy egyátalán emberszámba vegye, 11? Erre elkezdett oltogatni, hogy ilyen gyökér kérdésnél még a 11 is kevés, mondom, igaza van, és túl nagyképű hozzám. Ő erre azt mondta, hogy én vagyok túl bunkó hozzá, és tiltott.


Most komolyan, ennyire nem veszik észre a saját flegmaságukat? Még nekik áll feljebb, ha valaki szóváteszi, mekkora öntelt egoista p.csák? Eszem megáll!


2017. ápr. 25. 15:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én*
2017. ápr. 25. 15:12
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezekből nekem inkább az jön le, hogy egyértelmű jeleket adtak, hogy nem akarnak veled ismerkedni, Te mégis nyomultál. A bunkózásukból legalább értettél. Nem szép eszköz, de van akinél csak ez működik.
2017. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
Ne foglalkozz velük, keress olyat, aki érdemes is a figyelmedre és beszélgetni is szeretne veled.
2017. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Próbálták ezzel a tudatodra adni hogy nem érdekled őket.
2017. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

2 szituációt vázoltál fel, mindkettőben tök egyértelműen nem érdekelted az adott csajt, de ennek ellenére mégse hagytad abba az írogatást, nyomultál aztán meg még számon is kérted őket.. komolyan csodálkozol a reakción? :D


Annyiban igazad van, hogy igazán közölhették volna egyenesen, hogy nem akarnak veled beszélni szóval ne írogass nekik, de neked is feltűnhetett volna, hogy nem érdekled egyiket sem, az pedig teljesen egyértelmű (már ha az IQ-d meghaladja egy marék forgácsét), hogy az ilyen nyomulással pont ezt a reakciót fogod elérni, amit el is értél.. Bunkók voltak, igen, de te sem kevésbé, lehet ideje lenne magadba is nézned ahelyett, hogy minden felelősséget hárítanál magadról. Legközelebb meg ne nyomulj, ha nyíltan szarnak a fejedre, mert semmit nem fogsz vele elérni.

2017. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Tehát nem vágod, mikor van vége a beszélgetésnek.
2017. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Már miért lenne valaki öntelt egoista pitsa, ha nem akar veled beszélni? :D Te nem fogod fel, hogy nem érdekled őket és nem körülötted forog a világ. Elhiszem, hogy nekik áll feljebb. Buta vagy és bunkó is.
2017. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem volt már jel arra, h ők nem érdeklődnek irántad. Valószínű csak te erőltetted a beszélgetést. Ha meg már az első 2 mondat után azt mondták volna: Ne haragudj, de nem jössz be, akkor meg az lett volna, h milyen beképzelt a csaj, h nem is ismeri a szándékaidat, de akkorát gondol magáról... Kérdező: Amíg nem tudod elviselni a visszautasítást (ilyen módon), akkor ne ismerkedj
2017. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

Álljon meg azért a menet, van, hogy fotó, meg egyéb nélkül ilyen tuskók tudnak lenni némely nők. Vagyis, nem is látják kivel beszélnek.

Csak mintha passzióból szórakoznának a neten, és idegesítenék a férfiakat.

2017. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

Nem lehet hogy csak nem voltak vevők rád?


De egy alap flegmaság minden budapesti, vagy oda gyakran járó nőben megvan, egyszerűen azért, mert kapósak, nem kell törődniük a viselkedésükkel.

Én is randiztam egy lánnyal, aki bár annyira flegma nem volt, de nagyon nehezen lehetett beszélgetni vele, miközben a randik után amikor én úgy mentem haza hogy vége, mindig kaptam az üzenetet, hogy milyen jó volt, milyen szimpatikus vagyok... de végül meguntam a dolgot.

2017. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!