Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem veszik észre magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik észre magukat a lányok, hogy ők a nagyképűek, és nem é vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Már 2 ilyen is volt az utóbbi időben.


Csaj tök flegma, bármit kérdeztem, "miért érdekel? Amúgy nem mondom meg", meg hasonlók, tök alap kérdésekre. Ezen én kiakadtam, és mondtam neki, hogy próbálnék vele beszélgetni, ha nem tűnne fel. Erre a válasz: ő meg nem. Na akkor elküldtem a franca, letiltott, haveromtól meg azt hallottam vissza, hogy azért tiltott, mert kimutattam, mekkora bunkó vagyok.


Másik csaj simán ignorálta az üzeneteimet, csak nagy ritkán volt képes válaszolni, akkor is napokkal később, pedig folyamatosan fent volt, rakta ki a képeit. Aztán egyszer eldurrant az agyam, megkérdeztem, hogy 10-ből hány pontosnak kell lennie egy pasinak, hogy egyátalán emberszámba vegye, 11? Erre elkezdett oltogatni, hogy ilyen gyökér kérdésnél még a 11 is kevés, mondom, igaza van, és túl nagyképű hozzám. Ő erre azt mondta, hogy én vagyok túl bunkó hozzá, és tiltott.


Most komolyan, ennyire nem veszik észre a saját flegmaságukat? Még nekik áll feljebb, ha valaki szóváteszi, mekkora öntelt egoista p.csák? Eszem megáll!


2017. ápr. 25. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Itt te vagy az egyetlen aki nem veszi észre magát. Mind a két csaj finoman is a tudtodra adta, hogy nem vevők rád, de te tovább erőszakoskodtál, mire erélyesen is elküldtek a pitsába, de azzal már legalább célt értek és lekoptál.
2017. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8%

"Itt te vagy az egyetlen aki nem veszi észre magát. Mind a két csaj finoman is a tudtodra adta, hogy nem vevők rád"


Abban semmi "finomsag" nincs, hogy annyi minimalis tiszteletet nem mutatsz a masik fele, hogy egyenesen kozold vele, ha reszedrol ennyi volt - helyette azt varod, hogy mikor "veszi eszre magat".

Ez szimplan tuskosag.


Nem a ferfi dolga "eszrevennie magat", mint valami jolnevelt pincsikutyanak. Ha mar nem akarsz semmit a masiktol, akkor a te dolgod ezt korrektul es a masik szamara is egyertelmuen kozolni. Amig erre nem vagy kepes, addig a masik teljesen jogosan varja el, h te is tedd oda magadat.

2017. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, hátha attól megnyugszik a kicsi lelketek, hogy húú de keményen meg,utattátok - ha már rendre ahhoz nincs bátorságotok, h egyenesen megmondjáttok, ha valami bajotok van, és ne csak sunyuljatok.

De ettől még nem fog változni a lényeg: a másik ember nem a pincsid, hogy "észrevegye magát". Ha nem tetszik a közeledése, akkor az a te feladatod, h ezt kulturált de számára is egyértelmű módon közöld. Ha erre se vagy képes egy féfival szemben, akkor te mégis milyen alapon várod el, h egyenlő félként legyél kezelve?

Hiszen bebizonyítottad, hogy alkalmatlan vagy rá.


Ha meg egyenlő félnek nem vagy elég jó, akkor tippelj, h mi marad, amire alkalmas vagy.


Amíg ezzel nem tudtok szembenézni, addig

2017. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!